Hastalar İçin Şifa Duaları

Hastalara şifa ve hastalıktan kurtulmak için okunacak dualar nelerdir? Peygamber Efendimiz’in şifa duası var mıdır? Hastalara şifa veren dualar ve hasta duası...

Hz. Aişe’den -radıyallahu anh- rivayete göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- kendilerine bir hasta getirildiğinde şöyle duâ ederlerdi:

PEYGAMBERİMİZİN ŞİFA DUASI

Arapça:

Türkçe Okunuşu: "Ezhibil-be'se Rabben-nâsişfi ve-enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame."

Anlamı:Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.»” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)

HASTA NASIL ŞİFA BULUR?

Yine Hz. Aişe’den -radıyallahu anh- rivayete göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz kendisine bir hastanın şifâ bulması için duâ talebedildiği zaman:

Arapça:

sifa_dua-2

Türkçe Okunuşu:Bismillahi turbetu ardina ve rîkatu ba'dina yüşfe sakimuna bi-izni rabbina.

Anlamı: Allah’ın adıyla duâya başlarım. Bizim yerimizin toprağı ve birimizin tükürüğü vesilesiyle Allah’ın izniyle hastamız şifâ bulur.»” (Buhârî, Tıbb, 38; Müslim, Selâm, 54; Ebû Dâvud, Tıbb, 19)

SARA (EPİLEPSİ) HASTALIĞI İÇİN DUA

İbn Abbas’dan -radıyallahu anh- rivayete göre Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz’e bir hâtûn müracaat edip:

“– Ya Resûlallah, ben sar’a illetine duçar oluyorum. Hem de sar’a hâlinde açılıyorum. Allah Teâlâ’ya duâ ediniz ki, bu illeti benden izâle eylesin” dedi. Resûl-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz kadına hitaben:

“– Dilersen sabret, bu illet mukabilinde sana cennet verilsin. Dilersen sıhhat ve afiyetin için Allah Teâlâya duâ edeyim,” buyurdu.

Sonra o hâtûn:

“– Yâ Resûlallah, böylece sabrederim. Yalnız sar’a hâlinde açılmamam için Allah Teâlâ Hazretlerine duâ ediniz” dedi.

Resûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz de, o halinde açılmaması için duâ buyurdular. (Buhârî, Merdâ, 6; Müslim, Birr, 54)

DİŞ AĞRISI İÇİN DUA

Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- şöyle buyururlardı:

Arapça:

sara_hastalarina_dua

Anlamı: Ağrıyan dişinin üzerine şehâdet parmağını koyup Yâsin-i şerîfin son tarafını nihayete kadar oku, biiznillah teâlâ şifâ bulur.” (Suyûtî, el-Câmi’us-Sağîr, no: 5218)

HASTALARA ŞİFA DUASI 

Arapça:

dis_agrisi_duasi

Türkçe Okunuşu: Euzu bi izettillahi ve kudretihi min şerri ma ecidu.

Anlamı:Sağ elini vücudunda rahatsız olduğun mahalle koyup yedi defa mesh eyle ve her meshte: «Hissettiğim bu hastalığın şerrinden Allah’ın izzetine ve kudretine sığınırım!» de. Biiznillahi Teâlâ şifâ bulursun.” (İbn Hanbel, IV, 217)

CEBRAİL ALEYHİSSELAM’IN ŞİFA DUASI

Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz rahatsızlandıkları zaman onu Cibril -aleyhisselam- tedavi eder ve:

Arapça:

peygamberimize_okunan_dua

Türkçe Okunuşu: Bismillahi arkıyke min kulli şeyin yu'zike min şerri kulli nefsin ev aynin hasidin, Allahu yeşfike bismillahi arkıyke.

Anlamı: Allah’ın ismiyle seni rahatsız eden her şeyden sana okurum. Her nefsin veya hasetçi her gözün şerrinden Allah sana şifâ versin. Allah’ın adıyla sana okurum.»” derdi.(Müslim, Selâm 40)

HASTA DUASI

Hz. Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- bir rahatsızlıkları olduğu zaman Muavvizeteyn sûrelerini okur, kendi üzerine üfler ve onu eliyle üzerinden silerdi. Ve şöyle buyururlardı:

Arapça:

peygamberimiz_hasta_oldugunda_okudugu_dua

Türkçe Okunuşu:Bismillahi Allahümme dâvini bi devaike veşfini bi şifaike ve ağnini bi fadlike ammen sivâk vahzer anni ezake.

Anlamı: Allah’ın ismiyle. Ey Rabbim! Beni kendi devân ile tedavi et, bana kendi şifân ile şifâ ver ve beni kendi fazlınla Senden başkalarından müstağni kıl ve beni ezalardan uzak tut.»” (Heysemî, X, 180)

HASTALAR İÇİN ŞİFA DUASI

Henüz eceli gelmemiş bir hastayı ziyaret eden bir mü’min yedi defa:

Arapça:

eceli_yaklasan_hastaya_okunacak_dua

Türkçe Okunuşu: Es-elullahel-azime rabbel arşil azimi en yeşfiyeke.

Anlamı:Büyük Allah’tan, büyük Arş’ın Rabbi Allah’tan sana şifâ vermesini istiyorum!»” derse muhakkak afiyet bulur. (Ebû Dâvud, Cenâiz, 8; Tirmizî, Tıbb, 32; İbn Hanbel, I, 239)

KUR’AN’DA GEÇEN ŞİFA AYETLERİ

Kur’ân-ı Kerim’de bulunan şifâ âyetleri; sağlık için duâ, şifâ için duâ, hasta duâsı, hastalara şifâ duâsı arayanlar için en etkili şifâ duâlarıdır.

 • Tevbe Sûresi, 14. Ayet

Okunuşu: "...Ve yeşfi sudûra kavmin mu'minîn. (mu'minîne)."

Anlamı: “Allah, mümin bir topluluğun kalplerine şifa versin/gönüllerini ferahlatsın!” (et-Tevbe, 14)

 • Yunus Sûresi, 57. Ayet

Okunuşu: "...Ve şifâun limâ fîs sudûri. (sudûrin)"

Anlamı: “…Gönüllerdeki dertlere şifâdır...” (Yûnus, 57)

 • Nahl Sûresi, 69. Ayet

Okunuşu: "...Yahrucu min butûnihâ şarâbun muhtelifun elvânuhu fîhi şifâun lin nâs(nâsi), inne fî zâlike le âyeten li kavmin yetefekkerûn. (yetefekkerûne)..."

Anlamı: “…Onların (arıların) karınlarından renkleri çeşitli bir şerbet (bal) çıkar ki, onda insanlar için şifâ vardır…” (en-Nahl, 69)

 • İsrâ Sûresi, 82. Ayet

Okunuşu: "Ve nunezzilu minel kur’âni mâ huve şifâun ve rahmetun lil mu’minîne (mu’minîn)...."

Anlamı: “Biz, Kur’ân’dan öyle bir şey indiriyoruz ki o, mü’minler için şifâ ve rahmettir…” (el-İsrâ, 82)

 • Şuarâ Sûresi, 80. Ayet

Okunuşu: "Ve izâ maridtu fe huve yeşfîni."

Anlamı: “Hastalandığım zaman bana şifâ veren O’dur.” (eş-Şuarâ, 80)

 • Fussilet Sûresi, 44. Ayet

Okunuşu: "Kul huve lillezîne âmenû huden ve şifâun (şifâ')..."

Anlamı: “…De ki: O, (Kur’ân) inananlar için doğru yolu gösteren bir kılavuzdur ve şifâdır…” (Fussılet, 44)

Kaynak: Mahmud Sami Ramazanoğlu, Dualar ve Zikirler, Erkam Yayınları

İslam ve İhsan

ŞİFA AYETLERİ

Şifa Ayetleri

KUR’AN İLE TEDAVİ NEDİR, NASIL YAPILIR?

Kur’an ile Tedavi Nedir, Nasıl Yapılır?

ŞİFA SALAVATI

Şifa Salavatı

ZİKİRLE TEDAVİ OLUR MU?

Zikirle Tedavi Olur mu?

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

 • 3.5 yaşında yeğenim ensafalit nedeniyle 17 gündür Gazi universitesi çocuk yogunbakim ünitesinde durumu kritik ismi Yaren. Bu mübarek gecede ona da dua eder misiniz? Hayırlı kandiller hepimize Allah herkese acil şifalar versin inşallah

  • Rabbim şafi ismiyle şifa nasib etsin inşallah

  Şu an eşimin teyzesi yoğum bakımda kalp yetmezliği var zübeyde üstün teyzem için dua eder misiniz

  Selamun aleyküm cümleten Rabbim şafi ismiyle kimin ne hastalığı varsa acil şifalar versin inş. Rabbim bizlere merhamet etsin şifasını esirgemesin inş. Bende bel fıtığından ameliyat oldum sol bacagım neredeyse komple uyusuk durumda dualarınıza bana ve aileme de yer verin lütfen Rabbim hepimizi esirgesin amin. ( Ya ŞAFİ )

  • Allah sana ve cümle hastalarımıza hayırlı şifalar versin kardeşim.

  Benim de şifaya ihtiyacım var dua eder misiniz kardeşlerim Allah rızası için

  • Allah sana ve cümle hastalarımıza hayırlı şifalar versin kardeşim…

  Annem hasta dua edermisiniz rica etsem başı ağrıyor mide ağrıyor her yeri ağrıyor lütfen dua edermisiniz

  • Rabbim annene ve tüm annelere ve tüm hastalarımıza hayırlı şifalar versin kardeşim..

  Ne zaman şifa istesem bu duayı okurum, Her sabah ve her aklıma geldiğimde de kurum. Allah hiç bir duamı geri çevirmedi, Şükürler Olsun

  • Hangi dua k8zim cok hasta

  • Rica etsem hangi dua olduğunu söyleyebilir misiniz

  Anem agır hasta yogun bakımda durumu çok agır dua ya ihtiyacımız var 0534 657 3899

  • Allah safi ismiyle acil şifalar versin inşallah amin benimde annem yatıyor sehir hastanesinde Allah bütün hastalara acil şifalar versin inşallah amin

  Selamünaleyküm kardeşler kuzenim çok hasta 3 yıldır hasta kanser hastası ona bu duaları okursanız çok sevinirim Allah herkesin hastalığını gidersin
  (Amin)

  Hocam Es-elullahil-azime rabbel arşil aziim en yeşfiyeke. duasında, Türkçe yazım hatası mı var acaba, hil hel gibi aziim aziimi gibimidir

  Mübarek Ramazan bayramınız kutlu olsun Rabbim ettiğimiz duaları bizlere dua edenlerin dualarını bizden dua bekleyenlerin dualarını kabul eylesin. Beş yaşında evladım beyin ameliyatı oldu bilinci kapalı tedavi görüyor. Allah hepinizden razı olsun Rabbim sizlere ve sevdiklerinize şifa versin. Bizleri sevdiklerimizden sevdiklerimizi de sağlığından ayırmasın inşallah amin.

  • Rabb'im mübarek ayda Şafi ismiyle şifasını versin.

  • Bizde ailecek tedavi görüyoruz karantinadayız allahım tüm hastaların acil şifasını versin dualarınızı bizlerde bekliyoruz Amin.

  Corona virüs ve diğer nedenlerden hastanelerde ve evlerinde hasta yatıp şifa bekleyen bütün hastalarımıza Allah Şafi ismiyle acil şifalar versin inşeAllah . Hastalarımızın tedavileri ile uğraşan başta tüm sağlık çalışanlarımıza, salgın hastalık nedeniyle en üst yöneticimizden en alt kademelerde görev yapan çalışanlarımıza,, yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin her daim yanından olan Devletimize. milletimize, sivil toplum kuruluşlarından, salgın hastalığın tedavisi-aşısı için çalışan ilim adamlarımızdan, dua ve manevi destekleriyle milletimize moral desteği veren Diyanet İşleri Başkanlığımıza, din görevlilerimize velhasıl herkese Mevlama kolaylıklar versin, Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah hepsinden razı olsun. Amin

  Babam hasta korona teşhisiyle hastanede yatıyor henüz 57 yasında sekeri tansıyonu var suan makineye bagımlı nefes alıyor ama boyle kurtulanlar olmus nolur siz de dua edin. İnşallah tüm hastalarımız şifa bulur okudugum dua hepsine gitsin.

  • rabbim şifa versin inşaallah ..saglıgına kavusup sizlerle birlikte olur..

  • Allah acil şifa wersin tum hastalara en içten duamla

  • Allah şifa versin ciiden cokkk üzüldüm be ablam benimde abim yoğun bakımda dualarınız ı beklerim

  • Selamun aleyküm Rabbim tüm hastalara sifa versin insallah
   Hasta yakinlarina sabir versin
   Bu sabah Corona test sonuclarimi ögrendim,pozitif cikti
   Rabbim‘den gelen can bas üstüne
   Tevekkülden ayrilmayalim insallah
   Tüm hastalara dua eder dua beklerim

  • Corona virüs ve diğer nedenlerden hastanelerde ve evlerinde hasta yatıp şifa bekleyen bütün hastalarımıza Allah Şafi ismiyle acil şifalar versin inşeAllah . Hastalarımızın tedavileri ile uğraşan başta tüm sağlık çalışanlarımıza, salgın hastalık nedeniyle en üst yöneticimizden en alt kademelerde görev yapan çalışanlarımıza,, yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin her daim yanından olan Devletimize. milletimize, sivil toplum kuruluşlarından, salgın hastalığın tedavisi-aşısı için çalışan ilim adamlarımızdan, dua ve manevi destekleriyle milletimize moral desteği veren Diyanet İşleri Başkanlığımıza, din görevlilerimize velhasıl herkese Mevlama kolaylıklar versin, Allah yar ve yardımcıları olsun. Allah hepsinden razı olsun.

  • Allah şifa versin inşallah bütün hastalarımıza.

  • Rabbim şifa versin inşallah

  • Allah şifasını versi inşallah ileşir AMİN

  • Allah şifa versin kizim da Corona oldu 15 hin hasdanede di cikti ama cok yogun ve sara hastası insallah düzelecek allaha emanet olun

  • Rabbim Şifa versin. Allah yardımcınız olsun.

  • Allah'ım acil şifalar versin inşallah tüm hastalarımıza

  • Merhaba , babanıza ve tüm şifa isteyenlere TABBİM ŞİFA isminle muamele eylesin. AMİN AMİN

  • Benimde abim ayni durumuda lahim butun hastalarimiza sifa versin insallah

  • Allah Babaniza acil Sifalar versin insallah. Suan ayni Hastalikdan benim Babam da makineye bagli yasam mücadelesi veriyor. Allah'im tüm Hastalara Acil Sifa versin insallah bu Corona belasini da tez zaman bitsin Allahin izniyle. Amin.

  Sa arkadaşlar babam yoğun bakımda durumu ağır doktorlar sabahı görmesi zor dediler dualarınızı bekliyorum Allah herkese sağlık sihat versin inş

  • Yüce Rabbim (C.C.) Acil Şifalar Nasip Eylesin Mübarek Günler Yüzü Suyu Hürmetine Amin Amin Amin Ecmain

  Allahim oncelikle tum hastalara sifa versin. Arkadaslar kocam 3 gundur yogum bakimda 1 yasinda cocugumuz var beyin kanamasi gecirdi daha 28 yasinda Allah rizasi icin bu yorumu okuyan kisiler dualarinda çağrı kulu icinde dua etsin .Allah tekrardan tum hastalara sifa versin benim esim icinde edenlerden Allah razi olsun.

  • Allah ya safi ismi ile şifa vesin insallah

  • RABBİM 99 ism-i hürmetine şifa versin inşALLAH

  • Hayırlısıyla Yüce Rabbim (C.C.) Acil Şifalar Nasip Eylesin Çağrı beyede sizlerinde Yar ve Yardımcısı Olsun. Yüce Rabbim (C.C.) bebeğinizin yüzü suyu hürmetine Acil şifalar nasip eylesin

  Hastalara şifa ver Allahım, banada şifalar nasip eyle, hastalıklarımdan kurtar rabbim, hayırlı dermanlar şifali ilaçlar merhametli doktorlar nasip eyle Allahım.

  • Amin Amin Amin Ecmain en çok ihtiyacımız olanlar Merhametli doktorlar deva olacak ilaçlar hayırlısıyla

  • Amin amin amşn

  Merhaba arkadaşlar ben şimdi okudum bazı dualar babam hasta ve hastaneden dediler ki 1 aylik omrü kalmiş lütfen sizlerde okuyun dualar çok teşekur ederim

  • İnşALLAH baban şifa bulur kerdesim inşALLAH ömrü berketli uzun olur

  Arkadaşlar dedem çok hasta. Hayatı durumu çok yüksek. Şah damarı tıkanmış. Tansiyonu da yükselince beyninin sol tarafını hissedemiyor. Lütfen dua okursanız çok sevinirim.

  Selamun Aleylüm
  Abilerim ablalarım öncelikle hepinize Allah'tan sağlık vermesini diliyorum edeceginiz dualar için de minnettarım Allah razı olsun .
  Annemin yeni bir rahatsızlığı ortaya çıktı kendisinde kanser olma riski var şuanda son bir test yapıleımonun sonucunu bekliyoruz.Allah rızası için duanızı esirgemeyin .hacı Naime kızı Gülşen için sizde dua edin Allah razı olsun

  Arkdaşim dua edin iyi degil hic kimse blim hastalın tek basina mücadale edemiyor duaniz eksik etmeyin

  • Arkadaşlar selamünaleyküm öncelikle.benim 1 tane kızım var allah hiçkimseye evlat acısı göstermesin inşallah.kızım hem çok hasta hemde nazar vurdular
   Dualarınız damla dilektepe kızımın üstündede olsun olsun

  Allahım şifa versin. Durumu nasıl şimdi

  Dua eden herkesten Allah razı olsun annem yapay kalp nakli oldu fakat 3 gün önce beyin kanaması geçirdi, ameliyat yaptılar fakat 4 güne giriyoruz halen uyanmadı tepki vermedi sizlerden ricam lütfen annem nurdan Aytekin için dua eder misiniz lütfen 60 gündür Ankara da hastanede kalıyoruz 15 defa kalbi durdu ve çok şükür ki yapay kalp nakli oldu ama bu sefer de beyin kanaması geçirdi lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

  Dua eden herkesten Allah razı olsun annem yapay kalp nakli oldu fakat 3 gün önce beyin kanaması geçirdi, ameliyat yaptılar fakat 4 güne giriyoruz halen uyanmadı tepki vermedi sizlerden ricam lütfen annem nurdan Aytekin için dua eder misiniz lütfen 60 gündür Ankara da hastanede kalıyoruz 15 defa kalbi durdu ve çok şükür ki yapay kalp nakli oldu ama bu sefer de beyin kanaması geçirdi lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

  Allah kardeşime şifa versin Allah Azze ve celle kullarına hastalık verir ve Allah hastalıkları giderir sizi tanımasamda kardeşimsinüz Allah acil şifalar versin

  Allah şifa versin kardeşim

  Şifa nasib et yarab bana ve şifa bekleyen her kuluna inşallah amin

  Rabbim Şafi ismiyle şifa versin hem bana hemde şifabekleyen herkese .Aminnn

  Amin cumlemizin

  ALLAH ŞİFA VERSİN

  Yegenim 3 yasinda ve yogun bakımda yatıyor.Lutfen dualarınıza onuda eklermisiniz.Rabbim tum hastalara sifa versin

  annem yoğun bakımda dualarınıza annem reyhanı katarsanız Allah sizlerden razı olsun

  Allah rıza için babam yogun bakımda bol bol dua edin kimin ne derdi varsa inşallah dermanınıda en kısa zamanda bulur

  Selamün aleykum. Rabbim tüm hastalarına safi ismiyle şifa versin inşallah. Annem rahatsız dua edelim lütfen. Rabbim anne ve babalarımızı başımızdan eksik etmesin inşallah. Onlara sağlıklı uzun ömür versin inşallah. Amin. Allah razı olsun tüm ümmeti Müsliminden amin.

  Allahim yar ve yardimciniz olsun...

  Allah acil sifa versin .. Allah herseye kadir.. Hersey yoluna gircektir ..
  bende dua istiyorum.. sifa dileyin musluman kardesenize.. allah razi olsun herkesten.

  Allah şifa versin tüm hastalarımįza

  Kardeşim çok hasta durumu kritik kim allah rızası için ona dua ederse allahta ona merhamet etsin inşallah.

  Rapim şifa versin

  Cocuklarim rahatsiz dua edelim ins

  Tez zamanda sağlıklı bir şekilde ayağa kaldırdı yurutsun amin

  Arkadaşlar annem yoğun bakımda ve durumu çok ciddi Allah rızası için tüm hastalarımıza dualarımızı eksik etmeyelim Allah'ım tüm şifa bekleyen hastalarımıza acil şifalar ihsan eylesin amin.

  • Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.insallah

  Çok güzel bir sayfa Allah razı olsun. Allah herkese şifa versin

  Yavrum 12 aylık ve sara hastası. Yavrum yoğun bakımda kaldı. Krizleri devam ediyor. Allah rızası için yavruma dua edin.

  Allah'ım şifa bekleyen hastalarımıza ya sifaamin

  Benim ablamın arkadaşına araba çarptı yoğun bakımda dualarınızı bekliyorum Allah tüm hastalara acil şifa vesin

  bende de bi hastalık var ama ne olduğunu kimse çözemedi allah rızası için bana da dua edin rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

  Allah şifa versin benimde anneannem şu anda yoğun bakım da aynı şey yüzünden yatıyor hepimiz çok üzgünüz allah annene şifa versin

  Rabbim şafi isminin hürmetine tez zamanda acil şifalar versin inşaAllah

  Annem Nurdan Aytekin kalp yetmezliği ve böbrek yetmezliğinden yoğun bakımda yatıyor sizlerden ricam ne olur dua edin.

  amin inşallah tüm hastalarımıza şifa versin.

  Annem zorlu bi ameliyat sürecinden geçiyor. İnsan başına gelmeden anlamıyor bu içinde bulundugum durumu. Ben şimdiye kadar Rabbimden ne istediysem tüm müslümanlar için istedim. Lütfen sizdende tek istegim tüm müslümanlar için isteyin. Rabbim anneme ve aynı durumda olan şifa bekliyen tüm müslümanlara acil şifalar versin inşaAllah

  Allahim sunada hasta yatan dedeme ve bütün hastalarimiz şifa ver. Amin

  Allah rizasi için Duga Edin Şuanda Beyin Kanamasından Ablam Ameliyata Aldilar Allah tum hastalara Açıl Şifalar Versin...

  maşallah ne güzel haber

  Tüm hastalara Rabbim şitfa versin inşallah.

  şifayı veren Allah'tır dualar vesiledir

  Allah bütün hastalara şifa versin bu saatte dualar okuyorum annemin başında bütün sevdiklerinize şifalar diliyorum dualarınızı eksik etmeyin

  Allahim senin kudretine sığınarak şuan kalbinden ameliyatda olan Anama ve sonrasınada sağlık şifa ver yarabbim. Ve sana inanan tüm İslam aleminin dualarını kabul eyle yarabbim.

  Allah sizlerden razı olsun. Rabbim hastalarımıza şifalar nasib eylesin.

  Bütün hasta kullarına ve bana aileme sağlık sıhhat versin Allah'ım amin

  Tüm hastalara Rabbim şifa versin inşallah.

  3 haftalık oglum yogın bakımda lutfen dua edın

  • Rabbim hepinizin hastasına şifa versin, içinde benim anneme de şifa versin.amin O ol derse olur

  Başak says kardeşine Rabbim şifa versin psikolog İzzet Güllü nette ararsan bulursun onun videoları var fayda olur inşallh

  Kaliteli bir Yazı olmuş Hocam kaleminize ve yüreğinize sağlık

  Arkadaslar pazartesi günü babam bypass ameliyatı olucak lüften duan edin allah rızası icin

  3 haftalık torunum ilyasım içinde dua edin şu an hastanede mide kapağında sorun var ameliyat diyorlar Rabim bütün hastalara benim küçük bebeğime Şafi ismiyle şifa ver allahım aminnn

  Benim de kardeşim gencecik yaşta ruhsal hastalığa yakalandı ne olur dua edin lütfen Allah rizasi için. Allah'a hergun yalvarıyorum Rabbim gunahlarimi affeyle diye. kimin kalbini kırdıysam farketmeden Allahim affet diyorum . Affetki bir gramda olsa temizleneyim dua etmeye yüzüm olsun. Rabbim tüm şifa bekleyenleri sağlıkla mujdelesin inşallah.

  Yazınız için çok teşekkür ediyorum. Hastalıklara şifa niyetine olur inşallah.

  benimde babam yogunbakimda grip zatureye ve ciğerlerinde enfeksiyon olusmus solunum cihazına bağlı bekliyoruz lütfen babamada dua edin rabbim safi ismiyle sifa versin tüm hastalarımıza insallah

  • Benim annemde aynı şekilde yoğun bakimda yatiyor. Babanız iyi oldu mu acaba ?

  Allahım senden şifa bekleyen tüm hastalara şifa vermen için el fatiha

  Allah tüm hastalara burda yorum yapanların hastalarına şifa versin. Benimde babaanneme dualarınızı esirgemeyin durumu kritik Allah razı olsun hepinizden.

  Annem yoğun bakımda son evrede dedi doktoru Ama ALLAHtan ümüt kesilmez dedi dua edelim dedi sizlerinde Annem ve tüm şifa bekleyen hastalar için dualarınızı bekliyorum (YA ŞAFİ YA ŞAFİ YA ŞAFİ "C C" AMİN AMİN AMİN)

  • Allahim annemi bize bagisla bebegimi kucagima saglikla almami ve annemin de iyileşip onu görmesini nasip eyle her ikisine de saglikli ömürler wer...Aminl

  Çok kıymet verdiğim bir arkadaşım icin okudum dua etim sizlerde dua ederseniz minatar olurum rabim sifa versin tum hastasi olanlara amin

  BABAM yoğun bakımda, dua eder misiniz? Rabbim şifasını versin inşallah, Amin.

  Annem kanser hastasi. çok zor bir hastalik RABBİM kimseye bu hastalığı vermesin annem için dua edermisiniz .

  Eşim karım evimin huzuru bereketi yavrumun anası benim herşeyim hasta sizlerin de duasını bekleriz rabbim onu bize bağışlasın amin

  Allah bütün hastanede yatanlara şifa versin benim ablam da kötü hastalığı var aplastik anemi hastası Allah şafi ismiyle herkese şifa versin benim ablamada

  Allahım sen ilahsın sen yucesin sen tüm hastalarımıza şifa ver bizide içinden ayırma rabbim şüphesiz ki senden başka şifa veren yoktur ancak sifayı afiyeti sen verirsin tüm sıkıntıları olanların derdine deva ol rabbim AMiN

  Babam gözünden ameliyat oldu ve görememe riski var herkez bir kerede olsa dua etsin lutfen 6 aya kadar gorup goremiyecegi belli olcak surekli bas asagi duruyo ve cok zor rabbim hepimizin hastaligina sifa versin amin

  Merhaba babam cok hasta dokturlar ümit Yok diyor hersey allahtan sizden duva beklyorum allah herkeze sifa versin insallah.

  Rabbim Şafi şifa ismiyle bütün hastalara ve benim minicik bebeğime şifa versin inşallah

  ALLAHIM YA ŞAFİ ISIMININ HÜRMETİNE ŞİFA BEKLEYEN BÜTÜN ÜMMETİ MUHAMMEDİ MİZE ŞİFALAR VERSİN ALLAH'IM ALLAHIM ŞİFA VER ÇÜNKÜ ŞİFA VEREN ANCAK SENSİN SENİN ŞIFANIN ÜZERİNE HİÇ BİR ŞİFA YOKTUR ALLAHIM ÖYLE BİR ŞİFA VER Kİ HİÇ BİR HASTALIK VE ACI KALMASIN AMİN 1.5 YAŞINDA KIZIM KALP AMELIYATI OLDU ŞUAN AĞIR YOĞUN BAKIMDA ALLAHIM KIZIM GİBİ HASTA OLAN BÜTÜN HASTALARA ŞAFİ İSİMİNİN HÜZÜ SÜYÜ HÜRMETİNE ŞİFA VERSİN İNŞALLAH AMİN

  Allah'ım, şifa bekleyen herkese şifasını ver. 3 yaşındaki oğlum Emre için şifa dualarınıza ihtiyacımız var. Duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun.

  Allah hepimizşn duasını kabul etsin.birbşrimize dua edelim inşallah şifa bulalım Allah ın izniyle

  Allahım oglum da 5 aylık yüce rabbim şifasını sen ver allahım yüce rabbim tüm çocuklarımıza tüm hastalarımıza şifa ver yüce rabbim sizlerden tek dileyim oglum için bir dua okuyalım okuyanlardan da Allah razı olsun kardeşlerim benim bebegim 5 aylık

  göz rahatsızlığı için en iyi dua hangisi yardımcı olur musunuz. yazının için teşekkürler. huzurlu ve sağlıklı günler dilerim

  Yıllardır böyle geniş bir dua arşivi bulamamıştım sizin sayenizde birçok duayı öğrendim teşekkür ederim böyle yararlı bir paylaşım için

  Yaklaşık bir seneden beri fazla derecede su ve sabun kullanıyor. Sürekli kirlendiğini düşünerek ellerini yıkıyor. Sıvı sabunu 1 günde bitiriyor, su, sabun dayanmıyor. Sürekli banyoya giriyor, çok sık yıkanıyor. Üzerinden çıkan elbiseleri ayrı ve bol detarjan kullanarak uzun programda yıkıyor. Sadece kendi temizlediği sandalyeye oturuyor, çocuğum elini elbisesine değse çıkartıp bir poşete koyarak çamaşır sepetine koyuyor. Sürekli uyarıyorum israfda bulunma, vesveseli davranma, bir doktora git diyorum. Ortalığı aya kaldırıyor, hasta değilim diyor. Ne olur bana hangi duaları okuyabileceğimi söyleyin, yardım edin. Maddi ve manevi çöküntüdeyiz.

  Allah tüm hastalara şifa versin hastamız için 1 dua sizlerden bekliyoruz . Yogun bakımda Emine ismine .. Bismillahirrahmanirrahim Bismillahi ergikellahu yeşfike,ezhibil be’se Rebben nasi ve eşfi, enteşşafi,La şifae illa ,şifaüke,şifaen la yügadiru segamen amine birahmetike ya erhamerrahimin.Min külli şey’in yu’zike ve min külli aynin ve hasidin,Allahu yeşfik Ey Allahım (C.C.) Hamdın Sana Mahsus olması ve Senden başka İlah olmaması hürmetine tüm şifa bekleyen hasta kullarına dertli kullarına Hüsn-ü Hatime ve Şafi İsminle Şifalar ihsan eyle.. Sen Rahman ve Rahimsin. Biz kullarına Rahmetinle Muamele eyle. Habibin Muhammed Mustafa (S.A.V.)‘i vesile kılarak sana niyaz ediyoruz Dualarımıza icabet eyle. Ey Zülcelal vel İkram Hayy ve Kayyum Olan Allahım (C.C.). Amin..

  Rahman ve Rahim olan Allah bütün hastalarımıza Şafi ismiyle şifa verir inşallah.Benim babam da hasta babam içinde dua edin inşallah.Allah dualarımızı kabul eylesin

  ŞÜPHESİZ ALLAH ŞİFA SAHİBİDİR. KURAN-I KERİM ŞİFA KİTABIDIR.

  Allah bütün müslüman hasta kardeşlerimize acil şifalar versin. Babaannem içinde dua edin inşallah..

  bir tanıdğımızın beyninde tümör olduğunu ve 6 ay ömrü kaldığını öğrendik. ne olur dualarınızı eksik etmeyin. Allah'ın mucizeleri çoktur. belki bu tanıdığımızda bir ümit şifa bulur.

  Annem kanser nedeniyle iki ameliyat geçirdi, şu anda hastanede yatıyor.. İNŞALLAH kısa sürede iyileşir ve bütün sıkıntılarından kurtulur.. Anneme de dua ederseniz sevinirim. Damdan düşeni ancak damdan düşen anlar, bu zor dönemlerde birbirimize dua edelim. Allah kendisi veya yakını hasta olanlara şifa versin. Anneme dua edenlerin maddi manevi sıkıntılarını geçirsin Amin.

  oğlum bir haftadır hastanede yatıyor.engelli bir çocuk konuşması yok yürümesi yok derdini anlatamıyor.bir yeri ağrıyor bir haftadır hastanede çözemediler.ondan dolayı nöbet geçiriyor.benim bir haftadır yüreğim nasıl ağrıyor yüreğim nasıl yanıyor.lütfen dua ediniz Allahım tüm hastalara şifa versin.rahman ve rahim sıfatıyla hastalar şifa versin.

  Rabbim tüm hasta kullarına acil şifalar versin insallah.

  Allah ile atan kalp onun adini zikireden dil herzaman aydinliğa ulaşır inşallah cok şidetli dis agrısı vardı sifa dualari okudum allahın izni ile ağrı yok oldu

  Rabbim nerde sifa bekleyen varsa tez şifasını versin babam yoğun bakımda Allah rızası için babama dua edin

  Rabbimin sonsuz şifa kapılarıtüm şifa şifa bekleyen kullarına açılsın inşallah Rabbim hiç bir kulunu darda koymasın önceliklede bizi herkes için dualarım kardeşlerim Allah ŞAfidir benimde kardeşimin beyninde kist olduğunu öğrendik doğuşdan beri var olan buşeyi biz daha bir haftaa önce öğrendik kardeşim daha 21 yaşında Allah herkesin yardımcısı olsun derdi veren Rabbim dermansız bırakmasın.

  Rabbim butun kullarina sifa inaAllah benim babamada pankreas kanseri teshisi koydular Allahim babamizi bize bagislasin insaAllh ne olur arkadaslar bizede dua edin.

  Kalbi Allah ile olan bütün Müslümanlara sen şiga ver yarabbim amin ecmain

  Rabbim hasta kullarına, onların maddi ve manevi dertlerine şifalar nasip etsin. Yeğenim hastalığına da hayırlı şifalar versin. Amin

  • Amin inşallah

  Allahim tüm hastalara şifa versin İnşallah. Tüm çare arayanlara çare versin İnşallah. Bizim ne günahimiz olupta bunlar başımıza geldiyse Allahım günamızı Affetşin İnşallah. Ben Türkmenistan vatandaşıyım turkiyede egitim görmekteyim. Geçen sene yaz aylarından itibaren kız kardeşimin ayagında (dizinde)rahatsızlığı var iki doktara baktırdık röntgende çekildi ve sonuç romatizma dediler. Ocaga kadar tedavi gördü romatizmaya karşı. Ama iyileşemdi dahada kötüye gitmeye başladı sonra ben türkiyeye getirmelerini istedim burada balıkesirde röntgen çekildi sonuç kemik kanserı dediler biz şoka girdik inanamdım ege universitesi araştırma hastanesine gitdik ve aynı sonuç ve daha beteri kötü huylu oldugunu ve yayılmaya başladığını ögrendik burada kardeşimin sigortası olmadığından tedavisi 250-300 bin TL civari çıkıcağını söyledi doktorlar bizimde o kadar paramız olmadığından ve türkmenistandada böyle yani kanser tedavisini yapabilecek doktor olmadığından mecbur daha uygun yerde yaptırmamız gerekti ve şuan Hindistanda tedaviye başladı ve her üç ayda kontrole gidiyor. Allahım İnşallah kardeşime ve şifaya muhtaç bütün kişilere şifa verir. Arkadaşlarım abilerim ablalarım dualarınızda bir duayı benim kardeşim içinde dua edebilirmisiz. ALLAH düşmanıma bile böyle hastalık vermesin. Allah hepimizin dualarımızı işider ve kabul eder İnşallah.

  Benim babam da pankreas kanseri ve tüm vücuda sarmış beyin de iki tane pıhtı akmış 6 kardeşiz Rabbim bize ve anneme bağışlasın durumunun böyle olmasından annemin de babamın da haberi yok çaresizlik çok zor çok acı rabbim bütün hastalara şafi ismiyle şifa versin inşallah Müslüman kardeşlerimden bende dua bekliyorum Allah razı olsun..

  • Allah şifa versin İnşallah

  Ani bir kalp krizi sonucu babam yoğun bakımda hiç bir gelişme alamadık ne yazıkki durumu çok kritik yaşı daha çok genç henüz 50 yaşında allah annesine babasına bağışlasın yalvarırım yorumumu gören bir dua etsin Allah için

  Benim babam akciger kanseri.annemin de cektigi acilara kalbi dayanmadi.kalp krizi gecirdi.48 saattir yogun bakimda.n'olur dualarinizi eksik etmeyin.cok zor durumdayim.

  Amin inşallah Hastalarımız şifa bulsun Rabbim haklarında hayırlısı neyse onu versin inşallahhh.

  arkadaşlar Allah hepinize sağlık versin hepinizin dualarına cevap versin benim de pankreasımda sorun var hem ağrı çekiyorum hem de başka problemler bunun dışında seboreik dermatit sorunumda var ne olur bana da dua edin bende sizlere ve dualara muhtaç olan yakınlarınıza ediyorum birbirimize destek olalım sesimizi rabbimize duyuralım Allah hepimizin yardımcısı olsun. hepimize şifa ve huzur versin.

  Allahım, yer üzündə bütün xəstələrə şəfa ver, ya Rəbbim

  Babam cok hasta lutfen dua ederken babam icinde dualarinizi esirgemeyin kardeşlerim

  Allah bütün hastalara şifa versin benim babam da hasta çok üzülüyorüzülüyorum bütün hastalara en kısa zamanda şifa versin aminn :(

  • Amin

  Önce annem olmak üzere bütün hastalara bu güzel gecenin hürmetine şifa ver rabbim. Dert verip derman aratma, senden başka kimseye yalvartma Ya rabbim.. Ölmüşlerimşze rahmet eyle Merhamet eyle Annemi başımızdan eksik etme Ya rabbim

  Annem çok hasta lütfen dualarınızın esirgemeyin :'(

  Annem çok hasta ameliyat olabilir lütfen dualarınızı eksik etmeyin çok ihtiyacımız var. Tüm hastalara acil şifalar...

  babam 4 aydır hasta babam dünyada insan ve hayvan ALLAHIN bir varlığını incitmemiş çok merhametli insancıl biridir suan babama ağır tedaviler ilaçlar yapıalcak siz müslüman kardeşlerimin dualarını bekliyoruz ALLAH tüm hastalara şafi ismi hürmetini şifa versin babamada versin.

  Babam, atam hasta. Cok hasta. Lutfen dualariniza onuda katin. Butun hastalarimiza Allahim bol sifa versin. Allah kimseye ana baba yoklugu gostermesin. Ne zormus babami boyle hasta gormek :((((

  Dedem Cafer Bülbül ağır hasta ne olur Şifa buyurun Allah rızası için

  ALLAH 'tan butun hastalarimiza şifa diliyorum. Benim de annem hasta. Ne olur anneme de dua edin. Cok üzülüyorum

  Annem 25 gündür yoğun bakımda yatıyor. Ciğerlerinde mikrop varmış. ALLAH RIZASI İÇİN TÜM MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMDEN DUA VE MANEVİ DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM. ALLAH HERKESİN HASTASINA TEZ VAKİTTE ACİL ŞİFALAR VERSİN. Allahım ne olur sen hepimize yardım et, dualarımızı kabul et. Dua eden kardeşlerime de en içten duygularla müteşekkirim. Minnettarım. Ne olur dua edin...

  Rabbim burda dua bekleyen ve isteyen tüm kullarına şifa, sorunlarına çözüm versin. Her an yaratmakta olan ALLAH a selam olsun hamd olsun. Annem yoğun bakımda rabbim lutfederse inşallah oradan sağlıklı cıkacak.. Tüm sorunlarımızdan, dertlerimizden "Her an yaratan ALLAH a" Sığınalım. Hayırlı akşamlar kardeşler.

  İlahi yarabbim ,hasta yataklarında şifa bekleyen tüm hastalarımızın haklarında hayırlısını ver Haklarından hayırlı olanıda gönüllerine razı eyle.

  Babam Pankreas kanseri annem ise meme kanseri. Yüce Allahım herkese anneme babama öyle bir sifa versin ki bu hastalık hiç gelmemiş olsun. Inşallah iyilesirler.Allahım başa cikamayacagimiz hastalıklar vermesin.Allahım nolur sen hepimize yardım et dualarimizi kabul et.sen dert verip derman aratma bizlere affına sigindigim allahim.... hep birlikte müslüman arkadaşlar Amin amin amin

  • Benim annrmvde mene kanseri. Sizi o kadar iyi anlyorum ki. Rabbim sizin ailenize de benim anneme de ve sifa bekleyen tum hastalara Şafi ismiyle sifa versin insallah

  Allah'ım Şafi ismin hürmetine çocuk genç kadın erkek yaşlı şifa bekleyen kim varsa rahmetini esirgeme nerede bir hasta düşkün dua bekleyen varsa bizim de dualarımızı birbirine kat herkese şifa eyle, amin amin amin

  ALLAHım cümle müslümanlara yardım et... dertlilere deva hastalarımıza ŞAFİ isminle şifa borçlularımıza edalar ihsan eyle ALLAH ım... kızıma ve bütün hastalarımıza yardım et ALLAH ım ... senin gücün herşeye yeter ALLAH ım... AMİN...AMİN...AMİN.

  Allah hepimizin yardımcısı olsun ölümün bile hayırlısını nasip etsin.babamda 3 aydır pıhtı namussuzuyla boğuşuyor çok ağır .

  Kardéşlerim Annem Kanser Hastasi Yataga Düstu Dualarinizi Bekliyorum Allah Kabul Etsin Allah Razi Olsun.

  Selamün aleyküm din kardeşlerim 11Yıldır psikolojik tedavi görmekteyim .39 yaşında üç çocuk annesiyim . ilk dogumumda ikiz çocuklarım oldu. çocuklarım 2 aylıkken depresyona yakalandım.2006 yılında .ÇOÇUKLARIMA BAKMAYI BECEREMEDİM.ANNELİK YAPAMADIM.SÜREKLİ TEDAVİ GÖRÜYORUM .ŞUAN Kİ DURUMUM DEPRESİF NÖBET HALİNDE .ÖNCE RABBİMDEN SONRADA YAZIMI OKUYAN HERKESTEN ALLAH RIZASI İÇİN DUA EDİN İNŞALLAH .SELAMETLE...

  Eşim çok hasta ne olur duanıza onu da ekleyin rabbim tüm hastalara şifa versin

  Selamun aleykum arkadaşlar benim babamda kalp krizi geçirdi 4 gündür yoğun bakımda Rabbim hasta olan hastası olan herkese acil şifalar versin derdine derman olsun dua edelim hpimiz için için dualarla kalın

  Dedem hastanede beyine giden damar tıkalı pıhtı attı. Müdahele edebilmeleri için dedemin durumunun biraz iyileşmesi lazım. Durumu ağır. Bizim içinde dua edermisiniz. Allah tüm hastalara şifa versin

  2 yasinda kizim var.2 kez havale gecirdi.yarin eeg sonucunu alicaz.iyi cikmasi icin dua ediyoruz.okuyan herkes dua ederse yuregine saglik.Allah razi olsun.her muminin dualarini kabul olmasi dilegiyle.

  Benim de midemde helicobakter çıktı. Yemek yedirmiyor.Rabbim Şafi ismi le şifa versin her şifa isteyen kullarına. Burda dua isteyen ve dualara muhtaç olan herkese Rabbim düşmanım da olsa sifa a ver amin.

  ALLAH RIZASI İÇİN BANA DUA EDİN .11 YILDIR PSİKOLOİK TEDAVİ GÖRÜYORUM .2 AYDIRDA ATLATAMADINM NE OLUR ALLAH İÇİN YAZIMI GÖREN MÜMİN KARDEŞLERİMDEN DUA İSTİYORUM

  • Rabbim şafi ismiyle şifa versin. Benimde annem ameliyat sonrasi komlikasyon gelisti.16 gundur yogun bakimda . Dua edin insaallah.

  şu an endoskopi'ye gircem.Allah rızası dua edin.kimin kalbi temiz belli olmaz.Lütfen duanızı eksik etmeyin.şimdiden teşekkürler.

  • Allah şifa versin inşallah.

  HASTA KARDESIMIZ VAR BIR BAYAN KALP HASTASI ONUN IYILESMESI VE BUTUN MUSLUMAN KARDESLERIMIZIN ISIYISLEMESI ICIN DUALARINIZI BEKLIYORUZ ALLAH BIRBIRLERI ICICN DUA EDEN KULLARINI SEVER

  Tum hastalar sifa bulur insalldah Rica ederimu anada dua edin

  Hocam iyi aksamlar annnem 76 yasinda su an rahatsiz akciger ve bel kaymasi var ayaklari sis su topladi iyilesmesi sifa bulmasi icin annem icinde dua edebilirmisiniz. Hangi dualari okuyabilirim. Dualari yazabilirmisiniz tesekkurler allah sizlerden bin kere razi olsun

  11 yıllık psikolojik tedavi görüyorum.hastalıgım sürekli nüksediyor .iyileşemiyorum .ikiz çocuklarımı dogurduktan 2 ay sonra ,dogum sonrası teşhisi kondu .ALLAH RIZASI İÇİN NE OLUR ŞİFA NİYETİNE BENİ OKUYUN.YAZIMI GÖRENLERDEN MÜMİN KARDEŞLERİMDEN DUA BEKLİYORUM İNŞALLAH.

  Benimde 4 aylık minik bir bebeğim var ve bir aydır hasta çok şükür öyle büyük bir hastalığı yok ama anne yüreğikaldiramiyor işte oyüzden sizlerden allah rızası için dua istiyorum bebeğimibebeğimiz adı muhammet ege allah razı olsun hepinizden

  BABAM KAN KANSERİ HASTASI BABAMA VE TÜM ŞİFA BEKLEYEN HASTALARA RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞALLAH ALLAH RIZASI İÇİN BABAM İÇİNDE DUA OKUR MUSUNUZ KİMİN DUASININ NE ZAMAN KABUL OLACAĞI BİLİNMEZ YALVARIRIM SİZLERE ADI İSMAİL

  Allah razı olsun, kaleminize sağlık. Başlık "şifaya vesile olan dualar" olsa daha şeffaf olurdu belkide nihayetinde dualar da bir vesiledir, şifayı veren Allahtır. Allaha emanet olun

  arkadaşlar benim amcaoglu hasta biraz dualarınızı bekliyorum

  Dedem bağırsak kanseri cok ağrıları var uzun süredir böyle ve durumu pek iyi değil , hakkinda en hayirlirlisinin olması için dua edermisiniz

  Yarabbim butunhasatalrimiza sifa caresizlerimize cagre dertlerimize deva ver allahim amin

  Kardesimin kan hastaligi var ve dr lar sonuc bulamiyor duaniza ihtiyacim var rabbim sifasini verir ins

  Babam inşallah Allah'ın izniyle şifa bulacaktır. Öyle umut eder öyle dua eder dururum. Allah hepimizin yardımcısı olsun

  Rabbim tüm hastalara şifa versin. Allah yardımcımız olsun. Ümmete dünya ve ahirette afiyet versin.

  Annem yarın tiroid. Kanserinden ameliyat olucak herkesten dua bekliyorum Allah rızası için

  • Allah yardımcın olsun

  Babam akciğer kanseri .Allah rızası için dualarınızda babama da yer verin.babamın adı Şükrü.

  Arkadaslar babam hasta dualarinizi istiyorum

  Annem rahatsız .. bacağında ve akciğerlerinde tmör var 05/12/2016 da ameliyat günü.. Dualarınızı bekliyorum inşallah ..

  canım babam 12 gündür yoğun bakımda benim babam ve cümle hastalara Rabbım şafi isminin hürmetine şifa versin ne olur babamada dua edin :'(

  • Amin kardesim Allah sifalik Verein Band e kanser hastasiyim birduada banaokuyun

  Arkadaşlar benim için duâ edin ben kalpten ve akciğerden hastayım sizden tek bir isteyim var allah razı için banada duâ edin.

  Tum dostlar annem kanser hastasi ne olur bizim icinde dua edin. Allahim onu bizlere bagislasin. Ne olursunuz bizim icinde yuce Rabbime bir dua edin. Allah tum hastalara sifalar versin ve onlari sevdiklerine bagislasin. Amin

  • Rabbim annenize merhameti ve sonsuz şefkatiyle sifa versin Rabbim yardımcınız olsun.

  Allahım buradaki hastalara ve yeryüzündeki nekadar şifa bulamayan insan varsa hepsine şifa versin sonrada bana şifa versin ben tükürük bezi hastasıyım ve aynı Zaman'da hamileyim lütfen benim içinde dualarınızı eksik etmeyin rabbim dert verip derman aratmasın inşallah

  İnşallah Allah tüm hastalarımıza şifalar versin

  Allah razı olsun etkisini hemen gördüm Rabbime hamdolsun. Rabbim hep acil şifalar versin...

  Annem ameliyata girecek riski var ameliyatin aklinizdan gangi dua geliyorsa edin kardeslerim adi bilun dinçerler

  bende annem için dua istiyorum sizlerden allah rızası için ameliyat oldu ama iyilesemedi.allah herkesin acil şifalar versin yabbim amin

  Oğlum hasta dualarınızı bekliyorum inş

  Allah razı olsun

  Bende annem için dua ettim allahım herkeze acil filan versin annem içinde dua edermisiniz arkadaşlar :(

  Böbreklerimden hastayım allah ruzası için dua edin şifa bulim müslüman kardeşlerim

  Annem şu anda yogun bakımda beynine oksijen gitmedigi için bilinç kapalı tüm güzel kapli insalardan dua bekliyorum çok çareziz durumlayım şimdiden allah razı olsun..

  Allahim erkeze yardim etsin benimde bi kizim rabb8m n7nda yardimcisi olsun nolur benim yavrum icinde duaniz da okuyun nolur

  Allah rızası için annem hacer hanıma da dua okuyun karni midesi felaket şişti ne olur hep birlikte okuyun

  Benİyi insanların içinde rezil eden bir hastaligim var. Zor durumdayım ne olur çabucak sifama kavuşmamıza içi dua edin.

  Annem erken doğumda ve kardeşimle beraber riskli bi ameliyatta Allah rızası için dua edin Rabbim şifa versin

  Oğlum lösemi hastası 2. Defa yakalandı yani hastalığı yeniledi sizlerden dualarınızı eksik etmemeniz istiyorum

  Ben annem için okudum Rabbim kabul eder inşallah siz değerli kardeşlerim den dualarinizi eksik etmemenizi dilerim RABBİM tüm şifa bekleyen hastalara şifa versin inşallah

  Allah C c Tüm hasta ve şıfa bekleyen dın kardeşlerıme açıl şıfalar versın dılek ve dualarını kabul eylesın,benımde aılemde olan hastalarıma anneme ve yenı doğan kızıma acıl şıfa versın yüce rabbım ,amın

  Selamın aleyküm kardeşlerim ALLAH RIZASI İÇİN gencecik amcam İLHAMİ SÖNMEZ yoğun bakımda kendine gelemiyo 2 gün oldu hala aynı %90 felç kalma ihtimali varmış ALLAH RIZASI İÇİN dua edin. Rabbim yar ve yardımcımız olsun tüm şifa bekleyen hastalara acil şifalar nasip etsin İNŞALLAH amcamada birlikte AMİN AMİN AMİN.

  Selamünaleyküm kardeşler sizden dua istiyorum Kara ciğerime leke git gide büyüyor ve 4 tane erkek çocuğum var.Allahim ya Şafi hürmetine beni ve bütün hastalarımıza şifa ver. Ve beni çocuklarıma bağışlasın İnşa'Allah amin inşa'Allah. Karaciğer leke gitsin inşa'Allah

  Sizden kendim için dua istiyorum kaç aydır şifa mı bulamadım. Kardeşlerim duanızı eksik etmeyin

  ALLAH rızası için anneme de dua edin kan kanseri annem 2 evlat acısı yaşadı ALLAH' ım annemi bize bağışlasın dualarınızda eksik etmeyin annemi RABBİM büyük

  Sevgili dua dostlari.Rabbim hepimizin derdine derman versin. Benimde duaya ihtiyacim var. Rahatsizim agrilarim var . çalısiyorum ve bu halde cok zor oluyor. Kimin duasi kime kabul olur hic belli olmaz . duanizi bekliyorum. Allah kabul etsin.

  bn 2 yaşından beri ananemle yaşıyorum şuan çok hasta lütfen dua edin ona lütfen :(

  oğlum 16 aylık ve beyninde su toplanıyor oğlum için sizlerden dua istiyorum allah razı olsun hepinizden (eren kır)

  Seĺamu aleyküm 35 yaşında 2 çocuğum var bende bel fıtığı hastalığı var ameliyet olamıyorum çünkü olanlar yine eskisi gibiler 2 yıldır sol bacağıma vurmaya başladı ve iş yapamaz hale geldim o yüzden dualarınızı talep ediyorum inşallah önce ALLAH cc sayesinde sonrada sizin dualarınızla bu acılarım son bulur inşalla h

  Allah herkese tüm müslüman hastalara şifa verir inşallah benim babamda mide kanseri ablamında şu an midesini temizliyolar inşallah babam şifa bulur ablamda iyileşir

  benim de 7 aylık hamile eşim havale geçirdi yaklasık 1 haftadır hastanede sizden dua beklıyorum cocugum ve eşim için ALLAH tüm hastalrımıza şifa versin insALLAH.

  Annem emboli geçirdi böbreğinde tümör vardı diğer böbreği de çalışmıyordu şimdi böbrek yetmezliği hastası ve damarında filtre var. Allahım inşallah ona ve tüm hastalara şifa verir, hastalıklarını giderir tüm hastalıklardan korur saklar. Lütfen dualarınızı eksit etmeyin.

  • Arkadaslar Allah Rizası İçin anneme dua edin.ve boyle birsey biliyorsaniz yardim edin Allah için..annem 1 haftadir sag karin boslugunda agri ve topaklanma hissediyordu.doktora gittik.bayram oldugu icin acile baktirdik.karaciger buyumesi olabilirmis.annem belki pazartesi gunu dvlet hastanesine yqda ozele gidecek.Lutfen dua edelim ben 12 yasindayim cok korkuyorum kardesim 6 yasinda gelip gelip abla neden agliyorsun diye soruyor.arkadaslar anneme birsey olmaz degilmi?tum Müslüman kardeslerim,abilerim,ablalarim,Biliyorum sizin de dertleriniz hastaliklariniz var,Ama Allah rizasi icin bu mesaji goren bir kerecik bile olsa lutfen ama lutfen Bir hastaligi cikmamasi icin dua etsin.cok korkuyorumYuce rabbim herseyi cozer,lutfen Allah rizasi icin duanizi esirgemeyinDua edenlerden Allah razi olsun.Allah 1 kerebile olsa dua edenlerin butun sıkıntısını cozsun.AMİN...Annenize Allah yardimci olsn bu arada Sizde bnm annecigime dua eder misiniz...

  Babam pankreas kanseri. Son 4 gündür yogun bakımda. Allah rızası için dualarınızı eksik etmeyin..

  • Babam yoģun bakımda beyin kanaması geçirdi tüm müslüman lardan dua bekliyorum.

  Arkadaşlar inşallah dualarımız kabul olur benimde annem hasta inşallah şifa bulur dualarınızı eksik etmeyin

  Böbreklerimde hastalık var dualarınızı bekliyorum. ALLAH şifa vermeyeceği hiçbir hastalığı kimseye vermesin. ALLAH hepinize ve tüm yakınlarınıza acil şifalar nasip etsin.

  Ben kendim ya da ailem icin degil sinif arkadasim berivanin annesi icin sizden dua istiyorum rabbim dermansiz dert vermez velakin bize bu derdin sifasini şafi ismi hurmetine tez elden yollasin..... rabbim son nefesimize kadar iman kuran nasip etsin Allaha emanet olun...

  Hastayim kotu bi hastalik duanizi bekliyorum.

  Annem uzun zamandır hasta dualarinizi eksik etmeyin . Mehrinaz boz

  • Dualarimiz sen ve senin gibi hastasi olanlarla insAllah

  Babannem hucre eksikligi var dua edermisiniz

  Babannem rahatsız allah rızası icin dua edin allah hepinize yardımcı olsun.

  Sevgili babam böbrek kanseri ayrıca akciğerin de nodüller tespit edildi sizlerden isteğim şudur ki ... Dilerim rabbimm inş akciğerinde ki nodüller inş metastas değildir... dualarınıza şuasıyım Rabbim sizleri her türlü hastalıktan kötülüklerden korusun Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

  • Rabbim şifa versin babaniza insallah yardımcısı olsun

  Bu aralar kendimi çok kötü hissediyorum hastanelere gidiyorum ama hiç birşey çıkmıyor dualarınızı esirgemeyin İhsan Bıldırcın

  Yüce Allahım burada yazılan ve yazılmıyan bütün hastalara şafi ismiyle şifa versin. Benim oğlum da hasta. Mide ca. Kemik metasdazlı.Tedavisi çok zor.Allahtan şafi ismiyle oğluma ve tüm şifa bekleyenlere şifa diliyorum.Sizlerden de oğlum için de dua etmenizi rica ediyorum.Allah kabul etsin.Amin.

  • Rabbim imkansızi imkanlı yapar şüphesiz, evladiniza Rabbimiz sonsuz merhametiyle sifa versin

  Bende 20 yaşındayım yaşadığım bi hastalık sonucu gözlerimi kısmen kaybettim iyileşmek için duaya ihtiyacım var Allah şifa bekleyen tüm hastalara şifa versin nolur dua edin :(

  • Rabbim yardımın olsun bu da bir sınav sabret et allaha sığın dualarımız üzerinde kardeşim

  Arkadaslar annem kafasini duvara cok kotu sekilde vurdu Allah rizasi icin dua edermisinizhepinizden Allah razi olsun

  Kızım hasta onun ićin dua edermisiniz büşra kılıç 3 aylık daha rabbim bütün hastalarımıza acil şifalar versin.

  • Mevlamız kücük günahsız yavrunuza sonsuz merhamati ,şefkati ve Hz Muhammed S.A.V peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah

  Hepinizden rica ediyorum annem babam ikiside kanser hastasi yaslilar allah hatrina onlarada dua okurmusunuz hepinize tesekur ederim.

  • Yüce Rabbimiz anne ve babanıza şâfi ismiyle sifa versin Rabbim sağlıklı ömürler versin anneniz ve babanıza inşallah

  inşallah teyzem iyileşir

  Babaannem çok hasta ve babam onu ziyarete gitti ve durumu hiç iyi değilmiş babamla amcamı tanımamış. Sizden dua istiyorum Allah aşkına.. Babaannemi çok seviyorum ve babamı da böyle görmek istemiyorum.. Hepinizden şifa duası istiyorum Allah rızası için..

  ALLAH OKADAR BUYUK Kİ BİZE PEYGAMBERİ GÖNDERDİ YOLUMUZU BULALIM DİYE KURAN.I YER YUZUNE INDIRDI ŞİFA BULMAMIZ İCİN KİTABIN İCİNE İLAC YAZDI.. COK SUUKUR.ALLAHIM SANA...

  Allahım inşallah dualarımı kabul eder teyzeme acil şifalar verir

  Rabbimin selamı üzerinize olsun bende engelliyim dogustan sizden Allah rızası icin dua istiyorum insallah sagligima kavuşmayı umuyorum Allah şafi ismiyle sifa versin hepimize

  Alemlerin insanların Rabbi yüce Allah bütün şifa bekleyenlere acil şifalar ver Yarabbi biz aciz kullarini daha ağır dermansız dertlerle sınama Yarabbi... Sizlerden ricam trafik kazası sonucu beyin kanaması ve kırıklar i olan yoğun bakımda yatmakda olan genç kız kardeşim için dua etmeniz. Allah hepinizden razı olsun...

  Dizim ve ayağımın altı ve topugum çok ağlıyor Allah rızası için okudum bir kerede siz okuyun Allah rızası için

  Bu dualar cok guzel allah cc insaallah babanneme sifa verir bas arisi sona erer amin

  10yildi çocugum olmuyordu simdi 6 aylik bir oglum var 3defa amelyat oldu yine amalyat gerekli sizlerden dualarinizi bekliyorum ALLAHim sen hasta olan tum kollarina sifa ver benim oglumun sifasino ver amin

  10 yaşında kardeşim kulak iltahabından yüz felci geçirdi allah rızası için dua bekliyoruz .hepimizin duaları kabul olsun

  şifa için dualarınızı bekliyorum.. çok zor durumdayım..nolur dualarınızı esirgemeyin

  Kizim noroblastom kanseri tanisi ile hastanede yatiyor.lutfen okuyan herkesden bir dua bekliyoruz.Allah tum hastalara sifa versin.

  Değerli kardeşlerim,Bütün hastalarımıza rabbimizden şifa dileyelim.hastalarımız için dua edelim.Annemizin,babamızın ve ailemizin değerini bilelim.bunu okuyan değerli kardeşlerimiz lütfen dualarını eksik etmesinler.

  Allahım hepimizin hastalarına ve bizlere şifa nasip etsin inşallah çünki hekimlerin hekimidir Rabbimiz. Benim annemde Yumurtalık kanseri şimdi yeniden nüksediyor diye kemoterapi vermek istiyorlar birde bu ömür boyu böyle olacak diyorlar. Babamda kalp hastası oda hep kontrol . Allahım hepimize yardım etsin inşallah :(

  Mübarek kandil gününde rabbim bütün şifa bekleyen kullarına sizlere rahim kanseri olan annemede şifa versin dualarınızı bekliyorum

  11yasindaki kizim kemik kanseri tedavi goruyo adi mihrac dualarinizi eksik etmeyin allah hepinizden razi olsun

  Babam yoğun bakımda dualarınızı eksik etmeyin. Allah bütün hastalara acil şifalar versin.

  su anda hastanede kalin bagirsak sorunu ile 4 gundur yatiyorum ilk ilac tedavisi karsilik vermedi agrilardan duramiyorum artik dualari okudum ins sizde benim icn okuyun allah rizasi icin inanin su anda aglayarak yaziyorum

  abilerim ablalarim lütfen annem Ayşe için dualarinizi BEKLİYORUM LUTFEN

  Allah sizden razı olsun çok güzel istifade ettim.

  Oğluma rahatsız dualarınızi bekliyorum Rabbim tüm hastalara şifa versin İnşallah

  Allah razı olsun güzel derlemişsin.Allah çalışmalarınızı bereketlendirsin

  Dayim hastaa dua beekliyorum

  RABBIM burada mesaj yazan yazmayan bütün hastalara sifa versin. Guc kuvvet sabir versin. Bana ve aileme de dua edin. Rabbim her iki cihanda da afiyet nasip etsin cumlemize.ailemizle birlikte.AMIN

  S.A Değerli arkadaşlarım. Benim eşimde 2005 yılından beri Melas Seydrom hastalığı var.Cok acılar yaşadık Allah rızası icin dualarinizi bekliyorum.Allahim bütün hastalarımıza şifalar versin inşallah.

  Oğlum Emir kıymaz şuan ameliyat da dualarınızı bekliyorum. Allah bütün hastalara acil şifalar versin. Amin

  Allahım babama şifa versin sekerden parmağını kestiler Bukezde diğer ayağı basiadı Aiiahım tüm hastaların şifasını versin dualarınızı bekliyorum ismi MEHMET

  Benimde aneanem hasta inşallah Allah dualarimizi kabul eder

  50 gündür Yogun bakimda yatan anneannem icin sizden dua istiyorum.Allah onu bize bağislasin.Allah razi olsun sizden.Hakkinizi helal edin.

  1 5 yasindaki Oglum yandi sifa icin dualarinizi bekliyorum

  Bugün kandil annemle hastanedeyiz, mübarek günde Annem için dualarınızı bekliyorum. Allah hepiminizden razı olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

  melik kardeş hz. peygamberin yilda 2 defa yaptırdığı HACAMAT diye cook güzel bir tedavi yöntemi var araştırıp ve bu tedavi yontemini yapan kisilerin de uyugun görmesi halinde yaptırmanızi tavsiye ederim...INŞALLAH faydasi olacağını umut ediyorum birde sülük yaptirmanizi tavsiye ederim...INŞALLAH

  Bende babam için dualarinizi bekliyorum Rabbim hasta yatağında şifa bekleyen butun hastalarimza şifa versin inşallah

  Benim 3,5 yasindaki kizimda beyinde tumor vardi aldilar fakat kötu huyluymus geri gelme Ihtimali yüksek. Rabbim kimseyi darda koymasin kimseyi evladiyla sinamasin. Dualarinizda benim melegimide( zeynep kalin) katin lütfen simdi her 3 ayda bir MR e giriyor. InsAllah hic gelmez geri Rabbim büyük tum hastalara şafi ismiyle şifa versin inşAllah. Hakkımızda hayırlısınında hayırlısını versin. Ömrün ve ölümünde hayırlısını versin inşAllah. Dua ile

  inşallh dedem iyleşir bu dualar sayesinde

  Benim dogmamis ikiz cocuklarim var ve daha 5 bucuk aylik erken dogum riski varmis dogsalar yasama sanslari yokmus isalah allahin izniyle sifasiyla bisi olmaz arkadaslar sizde dua edermisiniz eden etmeyen butun herkesin hasta yakinina alah sifa versin.

  Benimde oğlum barsaklarından rahatsız. TAVSİYE edeceğiniz dualar varsa sevinirim.

  Arkadaşlar benimde baban hasta.onun içinde dua ederseniz mutlu olurum adı Ümit.

  Şifa duası ararken bu siteyi buldum allahım evde hastanede kim varsa şifasını versin benim annemde hasta kötü hastalık adını bile yazamıyorum kardeşlerim benim annem içinde edin Allah sizden razı olsun sevdiklerinizi sizi onlara onları size bağışlasın annemin adı Zülfiye Allah'a emanet

  Burda derdine deva hastaligina sifa arayan tum musluman kardeslerime insalah rabbim sifa verir.bende simdi hastanede yatiyorum Allahim banada sifa ver ne olur bu mesaji okuyan varsa banada rabbim sifa versin sag saglim cikayim amin

  Allah c.c sifa beklen tüm hastalara safi ismiyle sifa nasip eder insallah AMIN AMIN

  benım annem kanser hastası doktorlar umıdı kestı allah rızası ıcın dua edın

  Bu sitenin Kurucusu Kimse Allah Ondan Razı Olsun. İnşallah Babam İyileşir.

  Sifa icin dua ararken gordum burayi. Benim yavrumda gecmeyen bi kabizlik var cok agliyo cok kotu belki size basit gelebilir ama yasamadan anlanmiyo yavrum icin bende harap oldum aglamaktan baska birsey gelmiyor artik elimden her yolu denedim. Ne olur yavruma dua edin ne olur

  Babam koah hastası yoğun bakımda dualarınızı esirgemeyin rabbim herkese şifa versin

  Yüce Rabbim,dertde senden dermanda senden.Şifa veren sadece sensin.Sen,yeri göğü bütün varlıkları yaratan mülk sahibisin.Sen kullarına taşıyamayacağı yükleri yüklemezsin.Sen merhamet sahibisin.Bizlere merhamet et.Sıkıntı içersinde olan bizleri,dualarımızı yüce dergahından boş çevirme.Şâfi sıfatınla bizlere şifa Ya Rabbim.Dualarımızı kabul eyle,acılarımızı dindir güzel Allahım. Amin.

  Allahım benim annemede şifa versin ve tüm hastalara şifa versin hepimizim yar ve yardımcısı olsun dualarınıza benim annemide katın Allahım şifa bekleyen herkese şifa versin

  Benim icin de dua edin lutfen Allah herkesin derdine derman olsun İnsallah benim de hastaligim gecer dualarinizi bekliyorum Allah razi olsun

  Yengem beyin kanamasi gecirdi dua edin lutfen allah sifa versin yengeme ve tum hastalara yakinlarinada sabir ver allahim

  • --* allah acil şifalar versin duvalarımız sizinle

  12 Yasinda oglum dogumundan beri idrar torbasiyla problemi var. Idrar torbasini bir kac defa ameliyatla onarmaya calisti doktorlar en sonunda ameliyatla kalin bogarsagini kullanarak yeni idrar torbasi elde ettiler, ama maalesef bi faydasini gormedim. cok kisa araliklarla agridan ve inthihap/enfeksiyon kapmasindan yuruyemiyecek duruma geliyo. Suan yine ayni durumda, maalesef elimden hic bir sey gelmiyo ve ilaclarinin vermek ve etkisini beklemekten baska. Sizlerden yavrum icin dua bekliyorum, Allahim şifa bekleyen tüm hastalarımıza ve yavrularimza acil sifa versin insllh.

  • Yuce rabbim herkesin evladina sifa versin bizim evlatlarimizada rabbim bizleri onlrla sinamasin benimde kizim 2 bucuk yasinda hala yurumuyo kaslari gevsek diyorlar bi kac defa atesli havale gecirdi benimde kalbim avuclarimda yasiyorum birbirimize dua edelim

  Ablam cuma gunu ameliyata giricek nolur dua edeniz muslumanin muslumana duasi gecer 3 tane evladina bagislasin rabbim onu

  Amin Allah büyük kaç gündür serum yiyorum iylesirim İnşAllah

  allah bütün herkese şifa versin benim babaanem hasta lütfen dua edin

  Teyzem. Mide kanseri akçiğerler hariç tüm vücudunu sarmış durumda şu an hastanede yatıyor henüz 45 yaşında mama taktılar serum takıyorlar çok ağrısı olduğu için morfin veriyorlar. Nolur dua edin bir mucize olsun Allahım onu bizlere kızlarına bağışlasın

  • allah yar ve yardıncınız olsun

  • ALLAH KENDİ KATINDA OMA ŞİFA VERSİN..AMİN

  • ALLAH KENDİ KATINDA OMA ŞİFA VERSİN..AMİN

  Merhaba ben selin bursadayim bende ömür ilikte tümör var nere gittiysem çarem yok dediler 2 yuruyemedim ağrılarım dayanamadım son çare birini tavsiye ettiler illac yaptı ve 2 ay sonra doktora gittim tümör de küçülmüş dediler ve su an yürüyorum kendi işlerimi yapıyorum allah benim gibi hastalara yardım etsin allah herkese safi ismiyle şifa versin

  ALLAH tüm kardeşlerimize acil şifa versin bende hastayım dua edin benim icinde

  Sevgili arkadaşlar bende hastayım dua istiyorum sizlerden. Allah tüm hasta kardeşlerimize acil şifalar versin.

  S.a. eşim şu an hastanede safra yollarında sıkıntı var karaciğere zarar verdi aylardır hastanelerde uğraşıyoruz ne olur dua edin çok dardayım 3 çocuk ve istanbulda yapa yalnızım rabbime sıgınıyorum ne olur yardım et kimsesizlerin kimsesi ALLAHIM BÜTÜN HASTALAR ŞİFA VER İÇİNDEDE BENİM EŞİME NE OLUR !!!

  • allah var ve yardımcın olsun

  İnşallah bnde bidemden rahatsızim şifa bulurum arkadaşlar bol bol duanizsa ihtiyacım var allah için arkadaşlar lütfen

  ilk öne benim aileme ve sonra dünyada kim hastaysa onlara yardım eyle dertleri varsa deva eyle YÜCELERİN YÜCESİ PADİŞAHIN PADİŞASI ALLAH U TAALE

  Babaannem yoğun bakımda 3 gündür uyuyor rabbim tüm mümin kardeşlerimize içindede babanneme şifalar versin inşallah dualarınızı bekliyorum ne olur adı servet havur

  BendE hastayim bilmiyerek ilaç kulandim beynim de Bir zarar gordum ne yapacagami sasirmisim ne Bir hisim kalmis ne Bir duygu ne Bir duşunce ne Bir mutluluk ne Bir gulme nasil Bir durumdayim bende anlamiyorum allah rizasi için bana çok dua edin allah cumlemize şifa versin amin

  Allah yoktan var edendir karanlık gecede kara taşın üzerinde kara karincayi goren dir allahım benim sesimi de duy bana acil sifalar ver sonuclarim iyi çıksın herkesten dua bekliyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

  • Arkadaşıma şifa olsun bütün hastalarımıza ALLAH tan acil şifalar olsun

   • Rabbim ummeti muslumana sifa versin sabir versin. .

  Arkadaşları allah rızası için oğlum 5yasinda ve otuzim hastası dua edermisiniz..allah razı olsun

  Ey allahım Ey rabbim sen bizim babamızı bize bağışla sen babamı koru babama şifa ver herkezin okuduğu duaları kabul et sana hergun dua etcem ailemi koru babamı koru sen rabbim ey allahım sen buyuksun

  Allah razi olsun Rabbim bütün emmeti müslüman kardeslerime şifa ver sen her şeyin sahibisin Rabbim.

  Kardeslerim emir adinda altin yuzlu kuzenimin beyninden ameliyat olucak henuz 3 yadinda dualarinizi bekliyoruz

  Babam cok hasta solunum cihazına baglı hepinizin dualarını beklıyorum doktorlar umut yok sadece kalbi çalışıyor oda solunum cihzıyla diyorlar lütfen dua edin rabbim bütün hastalara şifa versin

  Rabbim şifa verenlerin en yücesidir. Bütün ihtiyaç sahiplerine Mevlam şafi ismi hürmetine şifa versin

  Eşim kemik kanserinin ilk başındA lütfen dua edin bu illetten kurtulsun 4 yaşında oğlumuz var duaya çok ihtiyacımız var

  Benim de babam yumuşak doku kanseri ve bir buçuk yıldır mücadele ediyoruz fakat her geçen gün daha kötüye gidiyor nolur babam için de sizlerden dua istiyorum.

  Hastahanede yatmakta olan kayınpederim için dua edin durumu iyi değil Allah bütün hastalara acil şifalar versin

  Rabbim burdan şifa bekleyen tüm hastalarımıza ve benim canım eşime şifa versin.Amin.

  Babannem cok yaslı suan hasta sizden istediğim onun için dua edin lütfen Allah tüm hastalara şifa verir inşallah

  Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık inşalah kızım da şifabulur amin

  34 yaşında kalp yetmezliği olan ve beyin kanaması nedeniyle bi haftadır hala uyanmamış olan abime ve tüm hastalara Rabbim acil şifalar versin. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

  benimde abim hasta ismi efrayim dualarınızı beklerim

  büyük arşın sahibi ol diyince olduran güç ve kudret sahibi rabbimize şükürler olsun bizleri imtihan ettiği hastalıklar ancak ona şükür vesilemizdir.isyan etmeyiz razı oluruz rabbimizden gelenlere.rabbim hastalıklarımızı günahlarımıza kefaret kılsın ümmeti muhammede şifa versin derman bekleyen kullarına derman versin.başımızın tacı peygamber efendimiz hürmetine esmaül hüsna hürmetine bizlere şifa versin.şifa veren ancak sensin ey insanların rabbi burda bekleyen kullarınada şifa ver bizi sen sensiz bırakma biz aciz kullarınız senden iyilik ve güzellikler isteriz.ismi azamın hürmetine şifa bekleyenlerine şifa ver Allah'ım amin.

  • Bende kas hastasıyım.. Allah şafi ismiyle tüm hastalarla birlikte banada sifa verir inşallah.. dualarınizi bekliyorum. .

   • bende kas hastasıyım zor bir hastalik gercekten çeken bilir ...yüce Rabbimiz şifa versin bütün hastalara...

  Yavrum şu anda ameliyatta...Ne olur rabbimden yavrum adına şifa istememe yardim edin,siz de dua edin,kimin duasının kabul edileceği belli olmaz daha 15 aylık...

  Bende eşime dua istiyorum Rabbim eşimdeki hastalığı söküp alsın onu çocuklarımın başından ayırmasın sizlerden dua istiyorum Rabbim tüm hastalara acil şifa versin

  S.A Kız kardeşim hasta ve durumu ciddi hepinizin duasını bekliyorum. Allahım şifa verir ve çocuklarına ve ailesine bağılar inşallah Tüm hastalarımıza rabbim şifa versin.

  Benim canım babam gırtlak kanseri burda babam için ve burda bulunan hasta yakınları ve hastalar için dua ettim sizde babişkoma dua edin acı çekmesini istemiyorum canım babamı babam bir acı çekiyor ben yanında bin acı çekiyorum ALLAH hepimize sabır versin birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim ????????????

  Bende durumu ağır olan babam için bir dua okudum güzel rabbim şifasını verir inşallah ???

  Allahım umarım babisim iyileşir bu duallari denicem

  • Bende Akıl hastasıyım sizlerin duasıyla şifa bulurum inşallah

  Rabbim tüm hastalara şifa versin. Annem kısa zamanda iyi olsun. Yüzümüzü güldür Ya Rabbim..

  Bende hastayım inşallah Allah in izniyle şifa bulurum Allah cümle hastalara şifa versin

  • Amin Allah ım bütün hastalara şifa versin.

  yoktan var eden Rabbim hepimize şifa versin olmamışa çevirsin inş kimin Duası kime tutar bilinmez . allahım tüm tüm hastalara şifa versin içinde de bana?

  • BEnim babamda akciğer kanseri atlattı ama şimdi beyinde tümör oluştu allah rızası için benim babam içinde dua edin allah bütün hastalarımıza şifa versin ailelerine bağışlasın Allahımın mucizeleri bitmez

  Babam ağir hasta.....doktorlar fazla ömrü olmadiğini söylüyorlar......mide kanseri.....ne olur dualariniza ihtiyacimiz var......adi.....mehmet sahin

  yogun bakimda yatan babam icin ve sifa bekleyenler icin buyuk ALLAHtan Büyük arsin RABBI ALLAHTAN sifa istiyorum.

  Annem karaciger kanseri lutfen dua edin iyilessin

  Ciciannem hasta yarın beyin ameliyatı olacak duyarlı insanlarımızdan dua bekliyorum şimdiden allah razı olsun

  lütfen duayı latin harfiyle de ekleyelim dua bekleyen tüm ümmeti muhammed e(s.a.v) allah ın(c.c) izniyle hayırlar dilerim

  • Duaların türkçe okunuşları eklenmiştir. Bütün hastalarımıza Allah şifalar nasip eylesin. Amin.

  Babam ilik kanseri hepinizden onun icin dua bekliyorum . Allah razi olsun

  Yeni kanser olduğunu öğrendik dua edin Allah herkesten razı olsun

  Babam benim insallah rabbimin izniyle sifa bulursun..9 aydir makineye bagli kaldin. Babam

  Allah razi olsun bu dua lari insanlara ulaştirmaya vesile olan insanlara..İNSALLAH KARDESIM SIFA BULACAK..

  • İnşallah bütün hastalarımız şifa bulur bu dualarla. benimde annem kanser hastası ve 4.evreye gelmiş inşallah daha ileri gitmez hastalığı çok kötü durumdayım :(

   • Amin bende okudum annem için. Tüm hastalar rabbimiz tüm hastalara acil şifalar verir inşallah

   • Şuan nasıl annen benim babamda akciğer kanseri atlattı geri başladı şuan 4 evre nasıl oldu anneniz dua ararken gördüm

  Babaannem felc gecirdi, gurbetteyim ve ziyarerine daha gidemiyorum. Zor durumda suan, huzurmevine birakacaklar. Dua Edin nolur, muslumanin musluna duasi kabul olurmus.

  Rabbim nolur annemizin bize bağışla annem serif kadın göbelek için dualar inizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim Rabbim hepimizin hastasına şifa versin amin

  • Sifasi Rabbimden olsun insallah AMIN.

  Dünürümde migde kanseri cikti cok agir lütfen dua edelim dualarinizi bekliyoruz. Bir ay sonra Dügün ümüz vardi insallah görür.Allahim bütün hastalara sifa versin Hastalarin icine ferahlik versin.

  • sizden ricam ben hepatit b hastasıyım bana dua edin allah hepinizden razı olsun

  Ben suanda hastanede yatıyorum belimden amaliyat oldum bu 5. amaliyatim ve belimden su gelmişti belimdeki zarı diktiler 1 buçuk yaşında kızım var iyilismem için dualarinizi bekliyorum.... Allah kimseye dert verip derman aratmasin herkeze allah şifa versin..

  • Hepinize dua ve kuran okuyacagım sizin icin ve kızınız içinde iyileşirsiniz inşalllah

   • Benim esim karaciger kanseri dualarinizi bekliyorum allah sizlerden zari olsun

   • “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın

   • Yatalak olan kardesim icin sizden dua istiyorum.tesekkurler

   • Sen ne nurlu bi kisisin oyle allah senden razi olsun yaklasimini allahim mukafatkandirsin

  • Âmin Rabbim Şafi isminin yüzü suyu hürmetine mübarek ayların gecelerin hürmetine şifalar versin evladında koşmak oynamak nasip etsin Allah'ım dualarım cumlenizle inşallah eşimde saglıgına kavuşur Rabbim hepinizin içinde sizinde yüzünüzü güldürsün kardeşim

   • Allahim banada, yukarda yardim bekleyen herkese en kisa zamanda acil sifalar ver insallah! Hepimize; sevdiklerimize,saglik, huzur, mutluluk nasip et Ya rabbim.

  • alah acil şifalar versin duvalarımız sizinle

   • benim dedemin de damarları tıkandı ve kafasında iltihap çıktı hastaneden 2 gün önce taburcu oldu allah herkeze acil şifalar versin amin

  İşallah bende şifa bulurum amin

  annem hasta dualarınızı bekliyorum

  Allahim tum sifa bekleyen kullarina sifa versin..insallah..onu sirada yeni dogan kizima...

  Isitmemde azalma var nasil dua yapmaliyim

  Insallah benim beyim sifa bulur.

  teşekkürler

  • Asıl ben teşekkür ederim.

  Çok teşekkür ederim Allah'ım İnşallah dualarımı kabul eder de Annemm iyileşir.

  Bunlar iyisallah dedemi iyilestirir

  teşekkür ederim inşallh dedem şifa bulur

  bunlar çok güzel inşallah babaannemi iyleştirir

  • Bende babaannem için okudum Allah'ım kabul eder inşAllah dualarımızı :)

   • Allah kimseyi dert te birakmasin tun dualariniz hastalarimiz icin

   • Allahım tüm hastalara babama şifa ver

  • oğlum burnu kanıyor bugün neden dir acaba sitresdenmidir duanızı istiyorum oğluma volkan vardan

   • Insallah Allah'in izniyle sifa bulur dua ettim

   • Allah şifa versin annesine basina bağişlasin geçmiş olsun

  • Bende annem icin okudum 3 kez amelat olucak. Hayati riskli benim kalbi guzel olan anneemede dua edin allah kabul etsin ihsallah

  • kardeşim böbregindeki tası kırdırdı sancısı geçmiyor dua istiyorum sizden ALLAH yar ve yardımcınız olsun saygılaRIMLA

   • Oglum Ali ucar Cook hasta Allah rizasi icin dua edin kardeslerimAllah butun hastalara acil sifa versin

  • allah acil şifalar versin ismi azam sürenin yüzü hürmetinesen şifasını göster

  • Umarım allah şifa versin.

  • Allahım tüm müslüman kardeşlerimize busayfada dua etmemizi istiyen kardeş lerimize Allah şifa versin rapbim banada şifa verir işallah

  • Allah şifa versin, şifayı veren Allahtır, dualar bir vesile biiznillah :)

  • Oncelikle tüm şifa bekleyen hastalarımıza Allah Şafi ismiyle şifa versin.Benim abim kalp krizi geçirdi ve kalbi durdu 45 dk beyne oksijen gitmedi tüm doktorlar umutsuz ama Allahtan umut kesilmez Müslümanın müslümana duası tutar hepinizden dua bekliyorum. ..

   • Rabbim tez zamanda şifa verir inşaAllah

  • Şifa ALLAH' tan gelir evlâdım

  • İNŞALLAHUBERAKATUh

  • iyileştiren Allah'tır dualar değil dualar vesiledirne dediğimize dikkat etmeli

Yorum Ekle

İslam ve İhsan

İslam, Hz. Adem’den Peygamber Efendimize (s.a.v) gönderilen tüm dinlerin ortak adıdır. Bu gerçeği ifâde için Kur’ân-ı Kerîm’de: “Allâh katında dîn İslâm’dır …” (Âl-i İmrân, 19) buyurulmaktadır. Bu hakîkat, bir başka âyet-i kerîmede şöyle buyurulur: “Kim İslâm’dan başka bir dîn ararsa bilsin ki, ondan (böyle bir dîn) aslâ kabul edilmeyecek ve o âhırette de zarar edenlerden olacaktır.” (Âl-i İmrân, 85)

...

Peygamber Efendimiz (s.a.v) Cibril hadisinde “İslam Nedir?” sorusuna “–İslâm, Allah’tan başka ilâh olmadığına ve Muhammed’in Allah’ın Rasûlü olduğuna şehâdet etmen, namazı dosdoğru kılman, zekâtı vermen, Ramazan orucunu tutman, yoluna güç yetirip imkân bulduğun zaman Kâ’be’yi ziyâret (hac) etmendir” buyurdular.

“İman Nedir?” sorusuna “–Allah’a, meleklerine, kitaplarına, peygamberlerine, âhiret gününe inanmandır. Yine kadere, hayrına ve şerrine îmân etmendir” buyurdular.

İhsan Nedir? Rasûlullah Efendimiz (s.a.v): “–İhsân, Allah’a, onu görüyormuşsun gibi kulluk etmendir. Sen onu görmüyorsan da O seni mutlaka görüyor” buyurdular. (Müslim, Îmân 1, 5. Buhârî, Îmân 37; Tirmizi Îmân 4; Ebû Dâvûd, Sünnet 16)

Kuran-ı Kerim, Peygamber Efendimize (s.a.v) gönderilen ilahi kitapların sonuncusudur. İlahi emirleri barındıran Kuran ve beraberinde Efendimizin (s.a.v) sünneti tüm Müslümanlar için yol gösterici rehberdir.

Tüm insanlığa rahmet olarak gönderilen örnek şahsiyet Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) 23 senelik nebevi hayatında bizlere Kuran ve Sünneti miras olarak bırakmıştır. Nitekim hadis-i şerifte buyrulur: “Size iki şey bırakıyorum, onlara sımsıkı sarıldığınız sürece yolunuzu asla şaşırmazsınız. Bunlar; Allah’ın kitabı ve Peygamberinin sünnetidir.” (Muvatta’, Kader, 3.)

Tasavvuf; Cenâb-ı Hakkʼı kalben tanıyabilme sanatıdır. Tasavvuf; “îmân”ı “ihsân” gibi muhteşem ve muazzam bir ufka taşımanın diğer adıdır. Tasavvuf’i yola girmekten gaye istikamet üzere yaşayabilmektir. İstikâmet ise, Kitap ve Sünnet’e sımsıkı sarılmak, ilâhî ve nebevî tâlimatları kalbî derinlikle idrâk edip onları hayatın her safhasında vecd içinde yaşayabilmektir.

Dua, Allah Teâlâ ile irtibatta bulunmak; O’na gönülden yönelmek, meramını vâsıta kullanmadan arz etmek demektir. Hadisi şerifte "Bir şey istediğin vakit Allah'tan iste! Yardım dilediğin vakit Allah'tan dile!" buyrulmuştur. (Ahmed b. Hanbel, Müsned, 1/307)

Zikir, bütün tasavvufi terbiye yollarında nebevi bir üsul ve emanet olarak devam edegelmiştir. “…Bilesiniz ki kalpler ancak Allâh’ı zikretmekle huzur bulur.” (er-Ra‘d, 28) Zikir, açık veya gizli şekillerde, belirli adetlerde, farklı tertiplerde yapılan önemli bir esastır. Zikir, hatırlamaktır. Allah'ı hatırlamak farklı şekillerde olabilir. Kur'an okumak, dua etmek, istiğfar etmek, tefekkür etmek, "elhamdülillah" demek, şükretmek zikirdir.

İlim ve hâl kelimelerinden oluşmuş bir isim tamlaması olan ilmihal (ilm-i hâl) sözlükte "durum bilgisi" demektir. Bütün müslümanların dinî bilgi ve uygulama bakımından ihtiyaç duyduğu, bir bakıma müslüman olmanın ve müslümanlığın icaplarını yerine getirmenin ön şartı durumundaki fıkhi temel bilgiler ilmihal diye anılmıştır.

İslam ve İhsan web sitesinde İslam, İman, İbadet, Kuranımız, Peygamberimiz, Tasavvuf, Dualar ve Zikirler, İlmihal, Fıkıh, Hadis ve vb. konularda  güvenilir kaynaklardan bilgiye ulaşabilirsiniz.