Genç Gönüllüler Adana'da Buluşuyor

Genç Gönüllüler Türkiye geneli buluşmalarına Adana'da yapacağı 38. Genç Gönüllüler Buluşması ile devam ediyor.

Alem-i İslam’ın ve ülkemizin zor günler geçirdiği şu günlerde birliğimizi, dirliğimizi tazelemek için Anadolu’da gönüllülüğü tekrardan canlandırmak için 9-10-11 Ekim tarihlerinde Çukurova bölgesinin 38. Buluşmamerkezi Adana’da buluşuyoruz.

Genç Gönüllülerle tanışmak isteyen, derdine dert katmak isteyen, buluşmalara hasret kalan tüm derttaşlarımızı 38. Genç Gönüllüler Buluşmamıza bekliyoruz.

Buluşmamızın teması geçtiğimiz ay aramızdan ayrılan “90 Yaşında Bir GENÇ Faruk Efendi”.

Buluşmamızın teması Faruk Efendi olduğundan öncelikle onun öncülük ettiği hayırlı faaliyetler ve hizmetler hakkında ev sahiplerinden konuşmalar dinleyeceğiz. Bunun yanında yaz aylarında yaptığımız yurtdışı projelerine katılan arkadaşların hatıra ve tecrübelerini dinleyeceğiz.

Genç Gönüllüler’in önümüzdeki dönem proje ve çalışmaları hakkında bilgiler vereceğiz. Gönüllü arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu kısa sunumları izleyeceğiz.

Fırsat buldukça Adana’yı gezip bu güzel şehrin insanlarına, doğasına, gelişimine birlikte tanıklık edeceğiz. GENÇ Fasılla birlikte kaynaşıp, derdimizi nakaratlarla seslendireceğiz hep birlikte. Buluşmak dileğiyle...

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle