GENÇ GÖNÜLLÜLER KAMP’TA

Genç Gönüllüler, 2006 yılında yayın hayatına başlayan Genç dergi çevresindeki genç okurların bir araya geldiği buluşmalarla ortaya çıktı. Bu buluşmalar sonrasında Türkiye’nin birçok üniversitesinde kulüpler kurarak aktif gönüllülük çalışmalarını sürdüren Genç Gönüllüler, gönüllü olmayı en kısa tarifiyle “dertli” kelimesiyle açıklıyorlar. “Dertli olmak” onlara göre “adam olmak” demek. Bu anlamda bir yandan kendileriyle dertleniyorlar diğer taraftan başkalarının dertleriyle dertlenmeyi öğreniyorlar ve kendilerini keşfediyorlar.

Genç Gönüllüler’in bu yaz için hazırladığı yeni bir program var: GENÇ Kamp. Yazın İstanbul’da sadece üniversiteli erkek öğrencilerin katılabileceği birbirinden önemli ve özel eğitimlerin yapılacağı ve birbirinden güzel aktivitelerin gerçekleşeceği bir yaz kampı hazırlanıyor.

GENÇ Kamp’ta; Osmanlıca derslerinden, etkili ve güzel konuşma eğitimine, hadis dersinden, Kur`an-ı Kerim derslerine, yüzmeden, halı saha etkinliklerine kadar birçok program yapılacak. Kamp, üniversiteli öğrencilere yönelik olup, başvurular 10 Hazirana kadar devam edecektir.

GENÇ Kamp’ta konaklama, yemekler, etkinlikler her şey dahil 1 ay boyunca 150 TL’dir.

Kontenjanı sınırlı olan GENÇ Kamp’a başvuru için irtibat numaraları (0216 532 0041-42) veya www.gencgonulluler.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

2.

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle