Genç Gönüllüler 41. Kez Buluşuyor

Türkiye’nin birçok şehrinde gönüllülük ve sosyal sorumluluk çalışmalarına öncülük eden Genç Gönüllüler, 7-8 Mayıs tarihlerinde Karabük/Safranbolu’da buluşuyor.

Yaklaşık iki ayda bir farklı illerde onlarca gönüllünün katılımıyla gerçekleşen buluşmalarda gençler Türkiye’nin dört bir yanından gelen gönüllülerle kaynaşıyor, proje ve fikir istişarelerinde bulunuyor. Gençlere yön veren, değer veren öncü akademisyen, yazar, şair gibi büyüklerin katılımıyla birçok güzel söyleşi ve hasbihal gerçekleşiyor. Gün boyu süren eğitimlerin akabinde akşam katılımcıların söz aldığı, şiirler, ezgiler söylediği fasıl programları gerçekleşiyor. Ayrıca gönüllüler programın gerçekleştiği şehrin tarihi ve müstesna güzelliklerine de şahitlik ediyorlar.

Karabük’te gerçekleşecek “41. Genç Gönüllüler Buluşması”nın teması: Nurettin Topçu. Fikirleriyle ve Hareket Dergisi ile ardında büyük izler bırakan öncü Nurettin Topçu’yu gençler daha yakından tanıyacak.

Genç Gönüllüler ile tanışmak ve kaynaşmak istiyorsanız programa katılmak için hemen başvurabilirsiniz. Ayrıntılar www.oncuyuz.com adresinde. Not edelim; kontenjanlar sınırlıdır.

41. Buluşma

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle