Erkam Radyo’da “Hüdayi Sohbetleri” Devam Ediyor

Maddi ve manevi sıkıntılar içinde olduğumuz şu günlerde Erkam Radyo'dan haftanın her günü ailecek dinleyebileceğimiz sohbetler serisi "Hüdayi Sohbetleri" devam ediyor. Her gün saat 16.05'den canlı olarak yayınlanacak sohbetler, Ramazan ayı bouyunca sahur vaktinde de dinlenebilecek. Ayrıca sohbetler, 16:05'te Erkam TV youtube sayfasından canlı olarak seyredilebilecek.

Ülkemizde ve dünyada devam etmekte olan salgın sebebiyle fert ve toplumun sıhhatini muhafaza için hem zahirî tedbirlere riâyet etmek ve hem de Rabbimize dua ve tazarruda bulunmak kulluk mesuliyetimizdir. Bu ibtilâ devam ettiği sürece, toplu yapılan programlar, haftalık seminer, sohbet vb. buluşmalar ertelenmiş olacaktır. Bu süreçte hususiyle “Erkam Radyo” programlarının dinlenebileceğini tavsiye etmek isteriz. Bu saatlerde ailece söz konusu programları dinlemenizi istirham ederiz. Ayrıca aile içinde aile fertleriyle mutad bir aile sohbeti de gerçekleştirebilirsiniz. Rabbimizden tüm insanlık âlemi için sıhhat ve afiyetler niyaz ederiz. Dua eder ve dua bekleriz.

Hüdayi Sohbetleri Program Akışı

Haftanın Her Günü saat: 16.05’de ve Tekrarları sahur vakti 03:45'te

Pazartesi     : Muhterem Osman Nûri Topbaş Hocaefendi 

Salı              : Abdullah Sert

Çarşamba    : H. Kâmil Yılmaz

Perşembe     : Âdem Ergül

Cuma           : Alican Tatlı

Cumartesi    : Ahmed Hamdi Yıldırım

Pazar           : Mustafa Eriş, Ömer Çelik, Süleyman Derin, Ali Namlı...

(Not: Bu programlar yayın saatinden sonra da internet adresinden dinlenebilecektir. İnternet adresimiz: www.erkamradyo.com ve www.erkamtv.com)

Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle