ÜNİVERSİTE YAZ KAMPI

Aziz Mahmud Hüdâyi Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Hüner Derneği yaz döneminde üniversite öğrencilerine özel yaz kampları düzenliyor.

1-27 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da tüm üniversite öğrencilerinin katılabileceği üniversite yaz kampı ve yalnız ilahiyat ve İslami ilimler okuyan öğrencilerinin katılabileceği ilahiyat yaz kampı programları yapılacak. Ayrıca 29 Temmuz ile 3 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kocaeli Aytepe Diriliş Kamp Merkezi’nde yaz kampı yapılacak. Bu kampa da tüm üniversite öğrencileri katılabilir.

YAZ KAMPLARINDA NELER VAR?

İlahiyat yaz kampında Kur’an-ı Kerim, Arapça, fıkıh, hadis, akaid dersleri; üniversite yaz kampında Kur’an-ı Kerim, hadis, siyer ve ilmihal dersleri yapılacak. Programda sohbetler ve seminerlerle gençler hem örnek şahsiyetlerle bir araya gelecek hem de ilahiyat alanında nitelikli çalışmalar gerçekleştiren eğitimciler ve araştırmacılarla hasbihal etme fırsatı bulacak.

Ayrıca dersler dışında karakter gelişim seminerleri, öncü şahsiyetlerin hayatları, sosyal faaliyetler, tematik şehir gezileri, aktif okuma programları düzenlenecek ve hediye kitaplar verilecek.

YAZ KAMPLARINA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

İlahiyat yaz kampı için 350 TL, üniversite yaz kampı için 300 TL katılım ücreti alınacak. Diriliş yaz kampı ise ücretsiz olacak. Barınma ve yemek ihtiyacı Hüdayi Vakfı desteğiyle Hüner Derneği tarafından karşılanacak.

SON BAŞVURU TARİHİ

  • 25 Haziran 2019
  • Salı günü

Not: Program erkek öğrencilere yöneliktir.

İLETİŞİM VE BAŞVURU

  • Telefon: 0545 225 34 34
  • E-Posta: hunerdernegi@gmail.com
  • Ayrıntılı Bilgi: www.huner.org.tr

İLAHİYAT YAZ KAMPI’na başvurmak için tıklayınız

ÜNİVERSİTE YAZ KAMPI’na başvurmak için tıklayınız

DİRİLİŞ YAZ KAMPI’na başvurmak için tıklayınız

GEÇEN YILLARDAKİ ETKİNLİKLERDEN KARELER

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle