OSMAN NURİ TOPBAŞ HOCAEFENDİ'NİN SOHBETLERİ NEREDE OLUYOR?

Muhterem Osman Nûri Topbaş Hocaefendi'nin sohbetleri (genellikle ayın ilk cumartesi günü) Çilehane Camii'nde yapılmaktadır. Sitemizi takip ederek sohbetlerin ne zaman olacağı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki telefondan sohbetin o hafata olup olmadığını ve saatini öğrenebilirsiniz.

Sohbetlerinde hanımlara özel yer ayrılmaktadır.

Sitemizden duyurduğumuz sohbetlerini aşağıdan canlı seyredebilirsiniz.

Tel: 0216 428 39 60

Çilehane Camii'nin adres ve krokisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ADRES ve KROKİ

Adres: Küçükçamlıca Mah. Çilehane Yolu Cad. No: 12 Üsküdar / İstanbul

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ÇİLEHANE CAMİİ

CANLI YAYIN Sadece canlı yayın saatlerinde aktif olmaktadır. (Tüm bilgisayar, ipad ve akıllı telefonlardan seyredilebilir.)

Mobil Cihazlardan Seyretmek için Tıklayınız...

Eski Sürüm Mobil Cihazlardan Seyretmek için tıklayınız...

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

  • salamun aleykum . ben 3 Agustos sohbeti malasef dinleye bilmedim. burdan bula bilmirem dinlemek istiyim . nasil bula bilirim yardimci olsaz sevinirim

    Selâmün Aleyküm.Cenab-ı Hak,hizmetlerinizi dâim eylesin inşaallah.Muhterem Osman Nuri TOPBAŞ Hocamızın bugünkü Çilehane Camii'ndeki sohbetini Erkam TV ' den canlı izledik.Allah sizden razı olsun.Hocamızın bundan sonraki sohbetlerini de canlı izleyebilecek miyiz acaba ?Selâm ve dua ile...

    Gitmek ve nazarlarına erişmek imkanını Rabbim herkese nasip etsin.

    Selamın aleyküm; ben kayseri'den mehmet tunca eğer imkanım olsa o gün orada olurum ancak maalesef orada olamayacağım ama sohbetten de mahrum kalmak istemiyorum. Gerek ramazandaki canlı yayınlanan sohbetleri gerek Medine'den yayınlanan sohbetleri radyo'dan canlı olarak takip ettim. Sizden bu sohbet içinde böyle bir güzellik beklemekteyim. Allah kolaylık versin.

Yorum Ekle