İSAM'DA 'MAHMUT MAZHAR BAYRAM HOCA' SEMİNERİ

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER), hikmetli öğretmenlerden Mahmut Mazhar Bayram'ı öğretmen camiasının gündemine taşıyor.  Prof. Dr. Salih Tuğ, Prof. Dr. Mahmut Kaya ve Prof. Dr. Hüsrev Subaşı'nın konuşmacı olarak katılacağı seminer, 28 Kasım 2015 Cumartesi günü saat 13.30'da İSAM'da yapılacak. 

Türkiye'nin yakın tarihine damgasını vuran okulları, ekolleştiren ve bir gönül mektebi haline getiren güzel öğretmenler: Mahir İz, Nurettin Topçu, M. Celalettin Ökten, Mahmut Mazhar Bayram... Ve daha birçok hamiyetli insan...

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği bu maarif erenlerinden birini, Mahmut Mazhar Bayram'ı öğretmen camiasının gündemine getirmek istiyor.

Dersinden 1 dakika kaybederim endişesiyle silgi aramak yerine ceketinin yeniyle tahtayı silen, öğrencilerine: "Ben derse gelmemişsem bilin ki ölmüşüm" nasihatinde bulunan öğretmenlik mesleğine aşık bir muallim... Hocaların hocası...

Sevgili öğretmenler ve öğrenciler; Prof. Dr. Salih Tuğ, Prof. Dr. Mahmut Kaya, Prof. Dr. Hüsrev Subaşı ile "Mahmut Mazhar Bayram Hoca" dersine geç kalmayın!

KONUŞMACILAR: Prof. Dr. Salih Tuğ, Prof. Dr. Mahmut Kaya, Prof. Dr. Hüsrev Subaşı

TARİH: 28 Kasım 2015 Cumartesi

SAAT: 13:30 - 17:00

YER: İSAM Konferans Salonu

ADRES: 29 Mayıs Üniversitesi Üsküdar Kampüsü, Bağlarbaşı Cad. No: 40, Üsküdar/İstanbul

igeder

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle