HÜDAYİ VAKFI'NDAN RAMAZAN KAMPANYASI

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, Ramazan ayı boyunca dünyanın bir çok yerinde "Hüdayi İftar Sofraları" açıyor ve Müslüman kardeşleri ile iftar ediyor, fakirlere erzak ulaştırıyor.

Bir kişilik iftar bedeli 25 ₺

İftar bağışı yapmak için tıklayınız...

Bir paket erzak bedeli 120 ₺

Bir paket erzak (gıda) bağışı yapmak için tıklayınız...

BİR PAKET ERZAK (KUMANYA) BAĞIŞI BEDELİ 120 TL

Peygamber Efendimiz -sallâllâhu aleyhi ve sellem- buyurmuştur: 

“Kim (din) kardeşinin ihtiyâcını giderirse, Allah da onun hâcetini giderir. Kim bir Müslümanın dert ve kederine çâre olur (onu ferahlığa kavuşturur)sa, Allah da o sebeple kıyâmet sıkıntılarından bir sıkıntıyı kendisinden giderir.”  (Buhârî, Mezâlim, 3; Müslim, Birr, 58)

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı vasıtası ile başta Afrika, Balkanlar, Orta Asya ve Kafkaslar olmak üzere dünyanın bir çok noktasındaki muhtaçlara bir paket erzak yardımında bulunarak yıkık ve yorgun gönüllerini ihya edebilirsiniz.

Hüdayi Vakfı ile ulaşabileceğiniz bazı ülkeler: Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Burkina Faso, Fildişi Sahili, Filistin/Gazze, Gana, Gürcistan, Kamerun, Kosova, Makedonya, Makedonya, Mali, Nijer, Sudan, Suriye, Tanzanya, Uganda...

2019 yılı için yurt dışında bir paket erzak bedeli: 120 ₺

ONLİNE BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

HESAP NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İrtibat Telefon: 0216 428 39 60 Dahili: 250

BİR KİŞİLİK İFTAR BAĞIŞI 25 TL

Peygamber Efendimiz -sallâllâhu aleyhi ve sellem- şöyle buyurmuştur:

“Kim bir oruçluya iftar verirse, oruçlunun ecri gibi -oruçlunun sevabından hiçbir şey eksilmeden- ecir alır.” (Tirmizî, Savm, 81)

Hüdayi Gönüldaşları Ramazan Ayı boyunca dünyanın bir çok yerinde Hüdayi Sofraları açmakta ve Müslüman kardeşleri ile iftar etmekte. Hüdayi Vakfı vasıtası ile Ramazan ayında yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere toplam 30 ülkede açılacak olan iftar sofralarına dilediğiniz kişi sayısı kadar destek olarak fakirlerin, öğrencilerin, yıkık ve yorgun gönüllerin yüzünü güldürebilir, sizler de bu hayır kervanına ortak olabilirsiniz.

Vakıf vasıtası ile iftar verebileceğiniz bazı ülkeler: Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Burkina Faso, Fildişi Sahili, Filistin/Gazze, Gana, Gürcistan, Kamerun, Kosova, Makedonya, Makedonya, Mali, Nijer, Sudan, Suriye, Tanzanya, Uganda...

2019 yılı için yurt dışında bir kişilik iftar bedeli: 25 ₺

ONLİNE BAĞIŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

HESAP NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İrtibat Telefon: 0216 428 39 60 Dahili: 250

Daha detaylı bilgeye hudayivakfi.org.tr den ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle