HÜDAYİ VAKFI'NDAN DOĞU AFRİKA'DAKİ KURAKLIK İÇİN SEFERBERLİK

Hüdayi Vakfı, son birkaç yıldır kuraklık nedeniyle milyonlarca insanın yaşam savaşı verdiği Somali başta olmak Doğu Afrika ülkeleri için yardım seferberliği başlattı.

Afrika’daki ihtiyaç sahiplerinin, yetimlerin ve öğrencilerin maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik başta eğitim olmak üzere basın-yayın, din hizmetleri ve insanî yardım ve sosyal hizmetlerine devam eden Hüdayi Vakfı, kuraklığa bağlı gıda yetersizliği nedeniyle hemen her gün onlarca çocuğun hayata gözlerini yumduğu Doğu Afrika ülkelerine yardım amacıyla “KURAKLIK – DOĞU AFRİKA” başlığıyla yeni bir bağış başlığı oluşturdu.

Hayırseverlerimizin destekleriyle bu hesapta toplanacak yardımlar ilgili resmi kamu kurum ve kuruluşlarıyla organize edilerek ilgili ülkelerde tespit edilen bölgelere ulaştırılacak.

HÜDAYİ VAKFI’NA NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ?

  • Hüdayi Vakfı’nın Albaraka Türk, Kuveyt Türk banka hesaplarında oluşturduğu “KURAKLIK – DOĞU AFRİKA” bağış kalemi seçilerek havale veya eft ile ayrıca bu banka şubelerinden bağış tahsilât sistemi üzerinden...
  • Hüdayi Vakfı’nın internet sitesi üzerinden online bağış sekmesinden kredi kartıyla...
  • AFRIKA yazıp 4832’ye sms göndererek 5 TL bağış yapılabilir.

Hüdayi Vakfı vasıtası ile siz de dilediğiniz miktarda bağışta bulunarak Afrika’daki mazlum kardeşlerimize yardımda bulunabilirsiniz.

Hüdayi Vakfı Online Bağış Sistemi için Tıklayınız.

[gallery link="file" columns="4" ids="92767,92768,92769,92770,92771,92772,92773,92774"]

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle