Hüdayi Vakfı Kış Yardımlarını İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyor

Aziz Mahmûd Hüdayi Vakfı ülkemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere ve kamplarda kalan savaş mağdurlarına kış yardımları altında soba, kömür ve battaniye desteğinde bulunuyor...

Hüdayi Vakfı, her yıl kışın gelmesiyle birlikte ülkemizdeki dul, yetim, yatalak ve ihtiyaç sahibi aileler başta olmak üzere, ekonomik sıkıntılar nedeniyle doğalgaz kullanma imkânı olmayan dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin; ayrıca kışın gelmesiyle birlikte çamur içerisindeki kamplarda ve derme-çatma metruk yapılarda hayat mücadelesi veren savaş mağdurlarının soba, kömür ve battaniye gibi ısınma ihtiyaçlarını gidermek için yardım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Ülkemizdeki ve mülteci kamplarındaki ihtiyaç sahiplerinin ısınma masraflarını karşılamak amacıyla gerçekleştirdiği yardım çalışmalarına bağışçılar “KIŞ YARDIMLARI” bağış kalemi aracılığıyla diledikleri miktarda destekte bulunabilmektedir.

Kış boyunca mazlum ve muhtaçlara yapılan kış yardımlarına destek için 4832’ye KIŞ yazıp kısa mesaj göndererek 15 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Online bağış ve destek için tıklayınız…


PAYLAŞ:                

YORUMLAR

  • benimde çalışma masası ve genç odası divanı var elimde iateyen olursa verebilirim ihtiyacı olan olursa

Yorum Ekle