'GÖNÜL KÜRSÜSÜ' ADEM ERGÜL İLE BAŞLIYOR

Öğretmenlerin kişisel, mesleki ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gönüllü öğretmenler tarafından kurulan İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER), bu yıl da eğitimcilerine Gönül Kürsüsü programı hazırlıyor. Programın ilk konuğu Dr. Adem Ergül.

Eğitimcilerin motivasyonunu arttırmak, okuma alışkanlığını pekiştirmek amacıyla İGEDER tarafından öğretmenlere yönelik hazırlanan; çeşitli yazar, akademisyen ve ilim adamları ile birebir sohbet imkânı sunan “Gönül Kürsüsü” programı bu sene de devam ediyor.

Yazar ve öğretmenlerin buluştuğu “Gönül Kürsüsü” programın bu yıl ki ilk konuğu Dr. Adem Ergül. Yazarın “Sahibü’l Vefa Musa Topbaş” isimli eseri program öncesinde okunarak, yazarıyla birlikte programda tahlil edilecek. Adem Ergül ise bu kitap çerçevesinde “Eğitimde İrşat Geleneğinden Bir Örnek: Musa Topbaş” başlıklı bir söyleşi gerçekleştirecek.

“Gönül Kürsüsü” programı; erkekler için 7 Kasım 2014 günü saat 19.00’da, bayanlar için 14 Kasım 2014 günü saat 18.00’de İGEDER merkezinde gerçekleştirilecek. Programa katılmak isteyen öğretmenler, kontenjanlar sınırlı olduğu için İGEDER’in web sitesinden başvuru yaparak katılabilecekler.

NOT: Programda okunacak eser, 01 Kasım 2014 tarihine kadar İGEDER’den temin edilebilir.

Ayrıntılı Bilgi ve İletişim: www.igeder.org.tr

Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Etiler Sok. No:10 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0.216 546 10 03

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle