Okurken Hafızlık Yapmak İster Misiniz?

Üsküdar İTO Marmara İmam-hatip Lisesi bünyesinde bulunan imam-hatip ortaokulunda 5. sınıfa geçen erkek öğrencilere okulla birlikte özel hafızlık imkanı sunuyor...

21 ve 28 Haziran 2020 tarihlerinde okurken hafızlık eğitimi almak isteyen öğrencilerin belirleneceği yaz okulu giriş sınavına başvuruları devam ediyor. Başvurular hafizoluyorum.com adresinden yapılabilmekte...

OKURKEN HAFIZ OLMA İMKANI

Üsküdar - Küçük Çamlıca’da yer alan İstanbul Ticaret Odası Marmara Anadolu İmam Hatip Lisesi, örgün eğitime devam eden ve aynı zamanda hafızlık yapmak isteyen öğrencilerin, hafızlık eğitimi ile eğitim öğretim süreçlerinin etkin, verimli ve sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesini, mesleki, akademik, sosyal, kültürel, sportif ve ahlaki gelişimlerinin desteklenmesini amaçlayor.

Örgün eğitimle birlikte hafızlık projesi kapsamda; Akademik eğitim süreçlerinden ödün vermeden Din Öğretimi Genel Müdürlüğünü belirlediği usul ve esaslara göre hafızlık eğitimini devam ettirilmekte.

Orta okul, proje okul olması dolayısıyla hafızlık eğitimine sınavla öğrenci almakta olup 4. Sınıfı bitirip 5. Sınıfa başlayacak olan öğrenciler için bu yıl 21 Haziran ve 28 Haziran Pazar günü akademik sınavla yaz okulu seçimleri yapacaktır. 6 hafta olarak planlanan Yaz Okulunda öğrencilerin Kur’an-ı Kerim eğitimi, sosyal ve sportif etkinlikler düzenlenmekte.

Sizde akademik becerilerle birlikte hafızlık yapmak, sosyal, sportif ve sanatsal etkinliklerde yer almak, bilimsel çalışmalara katılmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden erişim sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle