LİSEYE HAZIRLIK YAZ KAMPI BAŞLIYOR

Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği’nin 7. ve 8. sınıflara yönelik düzenlediği “Hedef İstanbul 2015" Ramazan özel programına kayıtlar başladı.

Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, “Gençlik gelecektir” felsefesinden hareketle Türkiye’nin gençliğini ve geleceğini dert edinen bir grup gönüllü tarafından 2004 yılında kuruldu. Lise ve üniversite gençlerine yönelik seminer, gezi ve konferans programları düzenleyen Lider Eğitim, gençlerin ahlaklı, özgüvenli, bilgi ve beceri bakımından donanımlı fertler olarak hayata hazırlanmalarını kendisine amaç edinen ve bu hedef doğrultusunda da çalışmalarına devam eden gencecik bir dernek.

lideregitim

RAMAZAN'A ÖZEL PROGRAM

2011 yılında Gençlik Kulübü vasfını alarak Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, düzenlediği “Hedef İstanbul” programları ile ilköğretim 7. ve 8. sınıfları yeni bitirmiş öğrencilerin başvurabileceği yaz programı düzenliyor.

15 Haziran –12 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek yaz kampına katılım herkese açık. Programın muhtevasında değerler eğitimi, spor aktiviteleri, tarihi mekân gezileri, yarışmalar ve eğlenceli faaliyetler, Ramazan ayı özel programları yer alıyor.

yaz_kampi2

İSTANBUL’DA LİSE OKUMAK İSTEYENLERE OKULA GÖRE YURT

“Hedef İstanbul 2015 (Ramazan Özel Programı)”na katılıp lise eğitimine İstanbul’da devam etmek isteyen öğrencilere de değerler eğitiminin yanında, onlara İstanbul’u ve İstanbul’daki eğitim imkânlarının tanıtımı yapılacak.

Lise eğitimine İstanbul’da devam etme kararı alan öğrenciler, ortaöğretim yerleştirme puanlarına göre yurtlarda barınma, yurtların yönlendirdiği okullarda da eğitim-öğretim imkânına sahip olacaklar.

SON BAŞVURU TARİHİ

Yaz kampına katılmak isteyen öğrenciler, 10 Haziran 2015 tarihine kadar www.lider.org.tr sitesinden “Hedef İstanbul 2015 Programı”na ön kayıt yaptırabilirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Özgür Üzmez: 0.507 093 23 62 - Hacı Ali Tanırlı: 0.505 100 62 56

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

  • Sekizin ci sinifa giden oğlumun bu yaz kursuna göndermek istiyorum. Bu Yardimci olursanız beni bahtiyar edersiniz

Yorum Ekle