LİDER EĞİTİM YAZ PROGRAMLARI EĞİTMEN MÜLAKATLARI BAŞLADI

Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, “Bir Öğrenci Yetişsin Dünya Değişsin” sloganıyla yaz programlarında görev alacak eğitmenlerini arıyor.

Gençlerin ahlaklı, özgüvenli, bilgi ve beceri bakımından donanımlı fertler olarak hayata hazırlanmalarını kendisine amaç edinen Lider Eğitim Derneği, yaz tatilinde gençlere yönelik hazırlayacağı yaz programları için eğitmen arıyor.

Lider Eğitim Derneği yetkililerinden aldığımız bilgiye göre, 16 Haziran’da başlayacak olan yaz programlarında görev almak isteyen eğitmenler için mülakat yapılacağı öğrenildi.

Yaz programlarında öğrencilere Kur'ân'ı Kerim eğitimi verecek olan eğitmenlere toplam 4 farklı programda görev verileceği belirtildi. Program kapsamında 175 eğitmene ihtiyaç duyulduğu ifade edildi.

19-25 Mayıs tarihleri arasında eğitmen mülakatları yapılacağı ifade edilirken, mülakatı geçen eğitmenlerin de yaz programlarında ortalama 5 hafta görev yapacağı ve eğitime başlamadan eğitmenlere seminerler verileceği belirtildi.

EĞİTİM SEMİNERLERİ

Mülakatla seçilen eğitmenlere, kaliteli bir yaz programı için 14-15 Haziran tarihlerinde Lider Eğitim tarafından "Hizmet İçi Eğitim Seminerleri" düzenlenecek. Eğitmenlerin bu seminerlerde; "Kur'ân-ı Kerim Öğretiminin Önemi ve Hocalık, Kur'ân-ı Kerim Öğretim Tekniği, Etkinliklerle Derse Geçiş ve Öğrenciyi Tanıma, 9-12 Yaş Grubu Öğrenci Psikolojisi" konularında eğitim alacakları belirtildi.

BAŞVURU İÇİN

Lider Eğitim bünyesinde eğitim verecek olan eğitmen adaylarının, başvuru için Lider Eğitim'in web sitesinden kayıt yaptırıp mülakata girmeleri zorunlu olduğu belirtildi.

Mülakattan geçen eğitmen adayları, yaz programlarında eğitmen olmaya hak kazanacaklar.

Ayrıntılı bilgi ve mülakat randevuları için: www.lider.org.tr

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle