"Işid'in Arkasındaki Güç Tartışmasız İsrail'dir"

Tarihçi-Yazar Kadir Mısıroğlu A Haber'de yayınlanan Deşifre isimli programda gündemdeki sıcaklığını koruyan Irak'ın IŞİD adlı terör örgütü tarafından işgali meselesini anlattı. Tarih sahnesinde Musul ve Kerkük konusundaki mücadelemizi tafsilatıyla anlatan Mısıroğlu, şu anda yaşanan olaylarla ilgili olarak Irak'ın IŞİD tarafından işgalinin İsrail tezgahı olduğunu, Işid'in ise piyon olduğunu dile getirdi.

İşte Kadir Mısıroğlu'nun Deşifre programındaki bazı beyanları; "İŞID'ın arkasındaki güç tartışmasız İsrail'dir. IŞİD'in içinde her milletten adam var. Bunları Yahudi Siyonistlerden başka kim bir araya getirebilir ki? IŞİD 1700 kişiyi katlettiğini neden reklam ediyor? Sünniyim, Şiileri öldürüyorum diyerek iki tarafı daha da birbirine girdirmek istiyor. Bu bir Yahudi (Siyonist) planıdır. Irak ve Suriye bölünecek. Suudi Arabistan bölünecek plan bu. Yahudi planı budur. İsrail'in geleceği bölgedeki ülkelerin bölünmesine bağlıdır. Osmanlı'yı parçalayıp bir aslanın kürkünden kırk tilkiye kürk yaptı bunlar. Musul'daki petrolün varlığı M.Ö'ye dayanıyor. Musul'da petrol mıntıkaları 2. Abdülhamid'indi. Abdülhamid önlem olarak Musul'un tapusunu üzerine aldırmıştı. Musul kaybedildiğinde şahsi mülktü, Sultan Abdülhamit'in şahsına aitti. Ancak tahttan indirdikten sonra ittihatçılar Abdülhamid'in mal varlığını devletleştirdikleri için hak talep edilemedi. Eğer IŞİD petrol mıntıkalarına saldırırsa Amerika ve Irak'taki Kürtler müsaade etmez, iş daha çok büyür. Bugün Ortadoğu'da ne oluyorsa bilin ki İsrail'in menfaati o doğrultudadır.   

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

 • M.HARUN EBU ENSAR şahsen yorumunuza hiç katılmıyorum şu dünyada ne oluyorsa ne kadar kötü olay var mutlaka yahudi siyonistlerin parmağı vardır normal yahudileri kastedmiyorum... Kıyametten önce bile taşların ve ne kadar canlı cansız varlık varsa bile, sadece bir ağaç hariç konuşup yahudileri işaret edeceği kuranda geçmesi rağmen hala anlamış değilim, herşeyin altında yahudilerin çıkmayacağını düşünmeniz vallahi yazık billahi yazık... Sabredin dostlar sabreden derviş muradına ermiş hepsinin kökünü kasıyacağız biz olmassak evlatlarımız yapacak onlar olmadı torunlarımız yapacak İNŞALLLAH TEKRAR SÖYLÜYORUM SAYISI BİLİNMEYECEK KADAR PEYGAMBER GÖNDERİLMİŞ BU KAVME VE HALA İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ BU İNSAN MÜSVETTELİRENE PEYGAMBERLER BAŞ EDEMEMİŞ BİZ NAPALIM,HER FİTNEDE BUNLARIN PARMAĞI VER OLAYDA BUNLARIN İŞGÜZARLIĞI VAR BUNLAR ÖLÜP GİTMEDEN MÜSLÜMANLARA RAHAT YOK ARKADAŞLAR DÜŞÜNSENİZE MİLYARLARCA MÜSLÜMAN 5-6 MİLYON YAHUDİYE BİŞE YAPAMIYOR ONLAR HERGÜN 10 BİNLERCEMİZİ ÖLDÜRÜYOR BİZ ELİMİZİ BİLE OYNATAMIYORUZ UYANIN ARTIK MÜMİNLER ARTIK BİZİM ZAMANIMIZ CÜMHURİYET ÜZERİNE KURULMUŞ BİR İSLAM DEVLETİ KURUP(TEMSİLİ OSMANLI) BU KAFİRLERİN HEPSİNİ GEBERTMELİYİZ...

  Bu caniler müSlüman ve insan katlediyor siz daha hala cihad diyorsunuz,cihadi önce kendi nefsimize karSi kazanalim .Hiristiyanlik ve yahudilik diye birsey yok artik mesele darwinizim ve maymunluk bunlar ebedi cehennem köpekleri

  Sel.Aleykum.Ensar kardesim,ben diyorumki herseyden önce bu millet Tevhidi ve Teslimiyyeti kavramak ve anlamak zorundadir.Bu ümmet Teslimiyyeti ve teslimiyyetin getirdigi mesuliyyeti anlamdigi müddetce iki yakamiz bir araya asla gelmez.sel.

  M. Harun Ebu Ensar bey; Baktığımız her taşın altından bir yahudi çıkıyorsa, her kuklanın ipine asıldığımızda gökten aşağı Yahudi düşüyorsa, ismi cismi Türk görünen ultra zenginlerin, medya patronlarının, hatta vakti zamanında ülkeyi yönetmiş devlet adamlarının (malum zevat ve gavatların) soy ağacını eşelediğimizde cedleri yahudi çıkıyorsa Kadir hocamızın hakkını teslim etmek gerekir. Lakin sizde haklısınız. Eğer biz Müminler kaos batağında kan ve can veriyorsak sebebi elbette yine biz Müminleriz. Nüfus cüzdanının arkasında "İslam" yazmaktan ibaret bireyler, gerçek mana da Müslüman olamamış beşerler olduğumuz müddetçe Yahudiler daha çook arkamıza geçer! Kalplerimiz adeta cips poşeti gibi, %20'si "İman" gerisi "Hava"... 100 yıllık başarılı bir operasyon sonucu inançlarının içi boşaltılmış, ebeveynlerin evlatlarıyız! Kimse kendini kandırmasın, bir çoğumuz kendini Müslüman sanan ama Müslümanca yaşamayan, yürüyen KADAVRA'larız, Malesef..!

  • Mustafa bey kardesim,mahkemesiz vs.diyorsunuz.Ancak unutmayinizki o insanlar bir savasin icerisinde.Karsilikli mukatele söz konusu.Kaldiki mahkeme edilmedikleri iddiasida ayrica tartisilmasi gereken bir konu.Mahkeme edilmedikleri ne malum.Islamda savas fikhini iyi bilmek lazim.Ayrica benim demek istedigim suki,K.Misiroglu beyefendi malesef baska bir yerdede yazdigim gibi Türklerin disinda herhengi bir islam milletinin zaferini methetmeyen, sindiremeyen bir sahistir.Bende Türküm ancak milliyetciliginde bir haddi olmasi lazim.Daha dogrusu ümmetci suuruna sahib olmak zorundayiz.sel.

  • F.Hüseyin bey kardesim: Elbette, neredeyse her tasin altindan Yahudiler cikmakta.Ancak bunu bir Kabusa cevirip herseye bu mantikla yaklasmak insanin hakikatlari dogru tesbit etmesini imkansiz kilip,hayal ve kurgular pesinden gitmesine sebeb olur.Ortada bir savas var.Islam ve Küfür savasi.Akli basindaki bir müslüman kendi yorum ve kurgularina bu kadar cok güvenip,batililarin bile avaz avaz itraf ettikleri '' ISID'in gayesi islam devleti kurmak,seriat getirmek'' gercegini veya en azindan zahiren görüneneleri görmemezlik yapmasi asla dogru degildir.Ben bir seriatci müslüman olarak, en azindan tavir korken itinali ve temkinli olmanin gerektigi savunmaktayim.Ehli küfrün katlettikleri milyonlarca müslüpmani unutmamak gerekir.sel.

  • Bu yazıyı yazan ellerin dert görmesin. O kadar beğendim ki kaç kere baştan okudum hatırlamıyorum. Selametle..

  • Müthis bir yorum ve anlatim dili,tebrik ediyorum !..

  • ağzınıza sağlık. ifadeniz ve yorumunz çok yerinde olmuş.. Allaha emanet..

  • FATIH BEY EFENDI SIZE KATILIYORUM VE HEM FIKIRIM GEREKEN CEVEBI ZATEN VERMISSINIZ BEN SIZIN KADAR DURUST ANLATAMAZDIM VE IZAH EDEMEZDIM CUNKU BENIM DILIM SIVRI

  M.HARUN EBU ENSAR, beyefendi aklı başında birisine benziyorsunuz lakin bahis mevzu olan hizbe İslam Davasını güdüyor demeği müslüman olarak bizler pekde kabul edemeyiz... İnsanları sorgusuz sualsiz, mahkemesiz hakimsiz yolun ortasında infaz eden ve belki böylece binlerce cinayete varan işleri irtikap eden bir grup var karşımızda... bilmem anlatabildim mi? Bunları görmek içinde aralarında olmaya gerek yok... Her ne kadar manipülasyona açık olsada internet bir çok şeyi hakikatiyle gösteriyor...

  Yahudilere karsi tavri dogru ama kabusa cevirmis,kafasina elma düsse Yahudiler atti diyecek.iSID hakkindaki teshisi hususunda cok pervasiz,Insan kendi beyniyle yaptigi bir teshise ve yoruma bukadar fazla itimat etmemelidir.Hele karsidaki hizib islam davasini güdüyorsa,biraz itinali ve Allahtan korkarak konusmalidir.Hilafeti illada Türkler ilan etsin sevdasi insanin bazen gözünü kör eder.

Yorum Ekle