HACI GEDİKLİ AĞABEY'İN CENAZE NAMAZI KILINDI

Hacı Gedikli, 85 yaşında hayatını kaybetti. Gedikli için Ankara Mahmud Sami Ramazanoğlu Külliyesinde cenaze töreni düzenlendi. Hacı Gedikli'nin cenaze namazına Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yardımcıları Akdoğan ve Kurtulmuş ile çok sayıda vatandaş katıldı.

http://www.youtube.com/watch?v=OA6xjpBm8xk

cenazesine_erdogan_da_katildi_1410867927_0687

Hacı Gedikli’nin cenaze namazı bugün öğle namazına müteakip Ankara Mahmut Sami Ramazanoğlu Külliyesi’nde kılındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Osman Nûri Topbaş Hocaefendi, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı Başkanı Ahmet Hamdi Topbaş, Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan ve Numan Kurtulmuş, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in de katıldığı cenaze törenine halk yoğun katılım gösterdi.

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Hasan Kamil Yılmaz tarafından kılınan cenaze namazının ardından, Hacı Gedikli'nin naaşı, defnedilmek üzere Bağlum'a götürüldü.

cenazesine_erdogan_da_katildi_1410867941_4522Bir süredir hastanede tedavi gören Ankara’nın manevi büyüklerinden, Aziz Mahmud Hüdai Vakfı Ankara muhibbii, ayrıca Ankara’da başta Muradiye Vakfı olmak üzere pek çok vakıf ve derneğin kurucusu olan, Mahmud Sami Ramazanoğlu ve Musa Topbaş Hazretleri'nin talebesi Muhterem Hacı Gedikli dün (15.9.2014 Pazartesi) Hakk’a yürümüştü. Bir süredir hastanede tedavi gören Gedikli, Ankara’nın ‘manevi büyüğü’ olarak tanınıyordu. 

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

  • Hacı Gedikli ağabeye Allahtan rahmetler dilerim, Makamı ve mekanı cennet olsun sevdikleri ile cennette kavuşmayı nasip etsin geride kalanlarına ve tüm ihvana sabrı cemiller ihsan dilerim

    ALLAH RAHMET EYLESİN .MEKANI CENNET OLUR İNŞALLAH. GERİDE KALAN AİLESİNE SABR I CEMİL İHSAN EYLER İNŞALLAH. Amin

    allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.

Yorum Ekle