GENÇLER İSTANBUL’U VE ECDADI TANIYACAK!

Lider Eğitim Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’nin 81 ilinden gelen üniversiteli gençlerin katılacağı üç gün sürecek olan eğitim seminerlerinde gençlere çeşitli konularda eğitimler verilecek.

"Karakter Eğitimi Genç Liderler Buluşması" adı altında yapılacak olan eğitim semineri 26 -28 Ocak tarihleri arasında İLAM Konferans salonunda yapılacak.

Eğitim seminerinde ağırlıklı olarak “Gönüllülük ve Sosyal Girişimcilik, Karakter Eğitimi Çalışmaları, Karakter Eğitiminde İyi Örnekler, Manevi Gelişim Programları ve İstanbul Kültür Gezisi” konularında seminerler verilecek.

tarih

Eğitime katılacak gençlere İstanbul’un tarihi ve Osmanlı dönemi İstanbul’u hakkında bilgi verecek olan Kişisel Gelişim Uzmanı ve İstanbul Sever Fahri Sarrafoğlu, özellikle İstanbul’un bilinmeyenleri hakkında bilgi verecek.

Topkapı Sarayı’nın ismi nereden geliyor?, Dünyanın Merkezi İstanbul mu?, İstanbul ve sadaka taşları,  Padişahlar ve Camileri ile Ramazanda Mahya Gelenekleri konusunda ilginç ve farklı bilgiler vereceği belirtiliyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.lider.org.tr

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle