Suriyelilere Nasıl Yardım Edebilirim?

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, başta Sultanbeyli, Sancaktepe, Ümraniye olmak üzere İstanbul’un birçok yerinde yaklaşık 1750 Suriyeli aileye her ay gıda kolisi, deterjan, çocuk bezi, muhtelif giyim eşyaları, beyaz eşya, kanepe, halı, battaniye, soba, kömür dağıtımı gerçekleştiriyor.

Vakıf araçları her sabah ayrı mahallelerde dağıtımlarına devam ederken, ayrıca haftanın belirli günlerinde oluşturulan gönüllü doktorlarla çocuk, bayan ve erkeklere muayene ve ilaç hizmetleri, hastanelere sevklerin yapılması ve medikal ihtiyaçların giderilmesi için çalışmalar yapılıyor.

Vakıf sizlerin de bu ve benzeri alanlarda Suriyeli kardeşlerimize destekte bulunabilmesi için olanak sağlıyor. Bunun için nakit yardımlarınızda açıklama kısmına Suriye yazmanız yeterli olacak. Ayrıca vakıf yetkilileri, ayni bağışlarınızı vakfın İnsani Yardım Birimi ile irtibata geçerek yapmanızı tavsiye ediyor.

Deryâ gönüllü insan, bugün kimin kalbine hangi sevinci salabilirim, hangi yaraya merhem olur, hangi hayrı yapabilirim derdi ile yaşayan insandır. Hüdâyi Vakfı, siz derya gönüllü hayırseverleri, kimsesizlerin kimsesi olmak için yalnızların yanıbaşında, mâtemlerin civârında bulunmaya davet ediyor.

Suriyeli mazlum, mağdur ve bîçâre din kardeşlerimize yüreğinizi açarak, yardımlarınızla muhâcir kardeşlerimizin ihtiyaçlarını vakfımız aracılığı ile giderebilirsiniz.

 Online bağışta bulunmak için tıklayınız...

hesapno

02

IMG_6733

DSC_0101

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle