İGEDER, 'İZ BIRAKAN EĞİTİMCİLER PANELİ' DÜZENLİYOR

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER), Öğretmenler Haftası münasebetiyle örnek öğretmenler Hacı Ormanoğlu ve Selçuk Yusuf Arslan’ın katılacağı "İz Bırakan Eğitimciler Paneli" düzenliyor.

İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER), eylemleri ve fikirleri ile toplumun tüm kesimlerine örnek olmuş, olmaya da devam eden eğitimcileri yâd etmeye ve onları hem toplumla hem de öğretmenlerle buluşturmaya devam ediyor.

“İnsan insanın gölgesinde yetişir” sözünden hareketle, İGEDER önceki yıllarda “Nurettin Topçu, Mahir İz, Mahmut Bayram, Yaman Dede ve Ayla Ağabegüm” gibi birbirinden kıymetli kahraman hocaları, öğretmenleri toplumun gündemine taşıdı.

“Öğretmenler Haftası” münasebetiyle geleneksel olarak düzenlenen  "İz Bırakan Eğitimciler" programında bu yıl, özgün çalışmalarıyla bilinen örnek öğretmenler; Hacı Ormanoğlu ve Selçuk Yusuf Arslan’ı konuk olacak.

Panel, 8 Aralık 2018 Cumartesi günü saat 10.00-12.30'da, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Kampüs'te Aşıkpaşazade Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

PAYLAŞ:            

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle