Şuuri Cankut Saylan'dan 'kaleme Gelenler'

"Oku ilahi emrine sımsıkı sarılarak, onların karanlık niyetlerine engel olabiliriz." Şuuri Cankut Saylan'dan kitap severlere okudukça zevk alacakları bir eser "Kaleme Gelenler"...

Şuuri Cankut Saylan'ın kaleme aldığı eseri baskılı olarak temin edebildiğiniz gibi e-kitap olarakda temin edebilirsiniz.

Kaleme Gelenler kitabı ve yazar hakkında daha detaylı bilgi ve kitabı temin etmek için tıklayınız.

Kaleme Gelenler

İnsanlığın bağımsız düşünme yeteneğini yok etmeye azmetmiş, oyunla oyalayıcı kurguların hedefi geleceğimizdir. Karşı koyma gücümüz sınanmaktadır. Modern silahlarla sınırlarımıza göz dikenlerle, genç beyinleri etkisizleştirmek isteyenler ortak çalışmaktadırlar. "Oku" ilahi emrine sımsıkı sarılarak, onların karanlık niyetlerine engel olabiliriz.

Kitap Hakkında Kısa Açıklama

“Dini İlimler Gözüyle Siyaset” başlığı biraz iddialı olacağı için, “Siyaset İlmi Gözüyle İslam” elinizdeki kitabın doğuşundaki yaklaşımın ifadesidir. Peki, siyasetin bir ilmi var mıdır? Olmaz olur mu? Ama bilgi kirliliği bu ilmi adeta gözden kaybettirmiştir. Bütün ilimlerde olduğu gibi, siyaset ilminde, belki bütün diğerlerinde olandan daha fazla hikmet derinliği vardır ve kitabımızın amacı bunu ortaya koymaktır.

Gündemin yegâne ve hakikî sahibi unutularak gelinen bugünkü dönem Yakın Çağın en karanlık dönemidir. Bu çalışma okuyucuyu, cevherindeki hakikate dâvet etmektedir. Dünyanın 15 Temmuz’u desem ne anlaşılır? 15 Temmuz 2016 nasıl önceden sezilemez bir şekilde, Türkiye’nin zihniyet yapılarında önemli değişimleri getirdi ise, dünyanın gidişatında âdeta dünyanın 15 Temmuz’unun senaryosu hızlandırılmaya çalışılmakta, ama bu, bütün senaryoların sahibi Fail-i Mutlak göz ardı edilerek yapılmaktadır.

Basılı Kitabın Özellikleri

Ebat: 13,5 x 19,5 x 3,5 cm

Sayfa Sayısı: 608

Kapak: Karton kapak, 230 gr Bristol

İç Sayfalar: Tek renk baskı, 60 gr Kitap Kağıdı

Isbn: 9786050319453

Kaleme Gelenler kitabı ve yazar hakkında daha detaylı bilgi ve kitabı temin etmek için tıklayınız.

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle