"ŞAHSİYET AKADEMİSİ" BAŞLIYOR!

İstanbul’da lise eğitimlerine başlayan ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bir araya geliyor. Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için “Şahsiyet Akademisi” kayıtları başladı.

Lise eğitimine devam etmekte olan öğrencilerin şahsiyet gelişimine değer katacak, akademik eğitimlerine katkı sunacak "Şahsiyet Akademisi" projesine kayıtlar devam ediyor.

Herhangi bir ortaöğretim kurumunda okuyan ufuk, ideal, firaset ve kişilik sahibi erkek öğrencilerin 4 yıl boyunca okul dışında kalan zamanlarını değerlendirebilecekleri ikinci bir okul olarak hizmet veren "Şahsiyet Akademisi"nde cumartesi günleri birbirinden güzel programlar düzenleniyor.

genc3

Lider Eğitim Derneği'nin düzenlediği ve 4 yıl devam edecek programlarda; seminerlerden kitap kritiklerine, dil eğitiminden okul takviye etüdlerine, İslami ilimlerden şahsiyet gelişim derslerine kadar birçok alanda birbirinden güzel faaliyetler gençleri bekliyor. Ayrıca gençlerin daha iyi kaynaşmalarını sağlamak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler, tarihi ve kültürel geziler, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriliyor.

Her zaman bir adım önde olan, belirleyen, etkileyen ve yol açan şahsiyetlerin ruhi, zihni, fiziki ve içtimai gelişimini önemseyip bunu gaye edinen programın, yeni dönem ön kayıtları için acele edin. Çünkü "Şahsiyet Akademisi" projesine kayıtlar 18 Ekim 2015 Pazar günü sona eriyor.

"Şahsiyet Akademisi" projesine katılmak için www.sahsiyetakademisi.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilir, programlara katılabilirsiniz.

Telefon: 0.216 341 1899

sahsiyet

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle