HEDEF İSTANBUL 2014 YAZ PROGRAMI

Lider Eğitim Derneği’nin 7. ve 8. sınıflara yönelik hazırladığı “Hedef İstanbul 2014 Yaz Programı” kayıtları başladı.

Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, “Gençlik gelecektir” felsefesinden hareketle Türkiye’nin gençliğini ve geleceğini dert edinen bir grup gönüllü tarafından 2004 yılında kuruldu. Lise ve üniversite gençlerine yönelik seminer, gezi ve konferans programları düzenleyen Lider Eğitim, gençlerin ahlaklı, özgüvenli, bilgi ve beceri bakımından donanımlı fertler olarak hayata hazırlanmalarını kendisine amaç edinen ve bu hedef doğrultusunda da çalışmalarına devam eden gencecik bir dernek.

HEDEF İSTANBUL 2014 YAZ PROGRAMI

2011 yılında Gençlik Kulübü vasfını alarak Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden Lider Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, son olarak “Hedef İstanbul 2014 Yaz Programı” ile ilköğretim 7. ve 8. sınıfları yeni bitirmiş öğrencilerin başvurabileceği yaz programı düzenliyor. 16 Haziran –12 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek yaz kampına katılım herkese açık. Programın muhtevasında değerler eğitimi, spor aktiviteleri, tarihi mekân gezileri, yarışmalar ve eğlenceli faaliyetler, Ramazan ayı özel programları yer alıyor.

İSTANBUL’DA LİSE OKUMAK İSTEYENLERE OKULA GÖRE YURT

“Hedef İstanbul 2014 Yaz Programı”na katılıp lise eğitimine İstanbul’da devam etmek isteyen öğrencilere de değerler eğitiminin yanında, onlara İstanbul’u ve İstanbul’daki eğitim imkânlarının tanıtımı yapılacak.

Lise eğitimine İstanbul’da devam etmek kararı alan öğrenciler, ortaöğretim yerleştirme puanlarına göre yurtlarda barınma, yurtların yönlendirdiği okullarda da eğitim-öğretim imkânına sahip olacaklar.

SON BAŞVURU TARİHİ

Yaz kampına katılmak isteyen öğrenciler, 10 Haziran 2014 tarihine kadar www.lideregitim.org sitesinden hedefistanbul2014 linkini tıklayarak “Hedef İstanbul 2014 Yaz Programı”na kayıt yaptırabilirler.

11

PAYLAŞ:                

YORUMLAR

  • eğitimlerde kullandığınız materyallerden okuumuzda planladığımız yaz okulunda yararlanmak isterim.(samsun-atakum itevfik ileri iho)5054928986 nasıl elde edebilirim....pdf-kitap-video,dvd ulaştırırsanız sevinirim.ALLAH RAZI OLSUN BAŞARILAR DİLERİM....

Yorum Ekle