LİSELİ GENÇLERE ÖZEL ‘ŞAHSİYET AKADEMİSİ’ BAŞLIYOR!

0

İstanbul’da lise eğitimine başlayan ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bir araya geliyor. Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için “Şahsiyet Akademisi” kayıtları başladı. 

Osman Nuri Topbaş Hocaefendinin “Hiç şüphesiz insanlar karakter ve şahsiyete hayran olur, karakter ve şahsiyetin peşinden giderler” sözünden hareketle Hüdayi Vakfı’na bağlı olarak kurulan Şahsiyet Akademisi, lise seviyesindeki öğrencilere hizmet verme amacıyla kuruldu.

Lise eğitimine devam etmekte olan öğrencilerin şahsiyet gelişimine değer katacak, akademik eğitimlerine katkı sunacak “Şahsiyet Akademisi” projesine ön kayıtlar başlıyor.

4 YIL DEVAM EDECEK PROGRAMLAR

Herhangi bir ortaöğretim kurumunda okuyan ufuk, ideal, firaset ve kişilik sahibi erkek öğrencilerin 4 yıl boyunca okul dışında kalan zamanlarını değerlendirebilecekleri ikinci bir okul olarak hizmet veren “Şahsiyet Akademisi”nde cumartesi günleri birbirinden güzel programlar düzenleniyor.

4 yıl devam edecek programlarda; seminerlerden kitap kritiklerine, dil eğitiminden okul takviye etüdlerine, İslami ilimlerden şahsiyet gelişim derslerine kadar birçok alanda birbirinden güzel faaliyetler gençleri bekliyor. Ayrıca gençlerin daha iyi kaynaşmalarını sağlamak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler, tarihi ve kültürel geziler, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriliyor.

Her zaman bir adım önde olan, belirleyen, etkileyen ve yol açan şahsiyetlerin ruhi, zihni, fiziki ve içtimai gelişimini önemseyip bunu gaye edinen programın, yeni dönem ön kayıtları için acele edin. Çünkü “Şahsiyet Akademisi” projesine kayıtlar 14 Ekim 2018 Cuma Pazar günü sona eriyor.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

“Şahsiyet Akademisi” hakkında daha detaylı bilgi almak ve online kayıt işlerimleri için www.sahsiyetakademisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Aziz Mahmut Efendi Sk. Cami İçi Şeyh Dairesi, No:1 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0216 341 1899

Eposta: iletisim@sahsiyetakademisi.com

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
CENNETİ KAZANDIRAN ÜÇ HUY

Peygamber Efendimiz önce kötü huylardan ikisine temasla bunların terk edilmesini istemekte ve bu huyları terk edenlere verilecek mükâfattan söz etmekte,...

Kapat