ÜÇ GÜNDE KUR’ÂN ÖĞRETEN PROGRAM

11

TİYEMDER, “3 günde Kur’ân öğretimi” programıyla bu Ramazan da bir çok kişiyi Kur’ân’la buluşturuyor. 17 Haziran’da başlayan ve ilk meyvelerini veren program tüm hızıyla devam ediyor. Programın son bulma tarihi ise 11 Temmuz 2015.

Tüm İlahiyat Fakülteleri ve Yüksek İslam Enstitüleri Derneği (TİYEMDER) tarafından 10 yıldır binlerce kişiyi Kur’ân’la tanıştıran “3 Günde Kur’ân-ı Kerim Öğretimi” programı bu Ramazan da 7’den 70’e herkese Kur’ân-ı Kerim’i öğretmeye devam ediyor.

PROGRAM ÜCRETSİZ DÜZENLENİYOR!

Ücretsiz olarak verilen programda, kursiyerlere Kur’ân-ı Kerim hediye edilerek kurs bitimine kadar hocalar tarafından birebir takip yapılıyor.

Geçen yıl Çilehane Camii‘nde yapılan ve 125 kişinin Kur’an okumasına vesile olan program bu sene de Çilehâne Camii’nde, Aziz Mahmud Hüdâyi Vakfı ile birlikte tertip ediliyor.

11 TEMMUZ’DA SONA ERECEK

17 Haziran‘da başlayan “3 Günde Kur’ân-ı Kerim Öğretimi” programı, 11 Temmuz 2015‘e kadar devam edecek. Programa katılmak için kayıt yaptırmanız gerekiyor.

ÇALIŞANLAR İÇİN HAFTA SONLARI PROGRAMLARI YAPILIYOR

Hafta içi çalışan yahut müsait olmadıkları için programlara katılamayan kişiler için hafta sonları da programlar düzenleniyor.

Yer: Çilehane Camii – Küçük Çamlıca / Üsküdar

Not: “3 Günde Kur’ân-ı Kerim Öğretimi” programı hem erkek hem de kadınlara yöneliktir.

İrtibat: Ömer Faruk Gözcü: 0(535) 310 35 62

IMG_4460

IMG_4457

IMG_4455

3gundekuranegitimi

3 GÜNDE KUR’ÂN ÖĞRENMEK İSTER MİSİN?

3 GÜNDE KUR’ÂN ÖĞRENMEK İSTER MİSİN?

Paylaş.

11 yorum

  • 17 Haziran‘da başlayan “3 Günde Kur’ân-ı Kerim Öğretimi” programı, 11 Temmuz 2015‘e kadar devam edecek. Programa katılmak için kayıt yaptırmanız gerekiyor.

   ÇALIŞANLAR İÇİN HAFTA SONLARI PROGRAMLARI YAPILIYOR

   Hafta içi çalışan yahut müsait olmadıkları için programlara katılamayan kişiler için hafta sonları da programlar düzenleniyor.

   Yer: Çilehane Camii – Küçük Çamlıca / Üsküdar

   Not: “3 Günde Kur’ân-ı Kerim Öğretimi” programı hem erkek hem de kadınlara yöneliktir.

   İrtibat: Ömer Faruk Gözcü: 0(535) 310 35 62

 1. Begum Ozsumer on

  Selamun Aleykum, İnternet uzerinden dersleri izleme ya da farkli surette temin etme olanagimiz var midir? Saygilar

 2. Mehmet ARSLAN on

  HOCAM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN. TABİİ BİZLERİN ORAYA GELMESİ MÜMKÜN DEĞİL. BİZLERDE BİR DİN GÖREVLİSİ OLARAK YAZ DÖNEMLERİNDE CAMİLERDE ÇOCUKLARIMIZA K.KERİM ÖĞRETME GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ. BU PROGRAMI BİZLEREDE GÖNDERİRSENİZ, BİZLERDE ÇOCUKLARIMIZA DAHA KISA SSÜREDE K. KERİM ÖĞRETEREK AHA ÇOK KİŞİLERE K.KERİM ÖĞRETMİŞ OLURUZ VE SİZLEREDE SADAKA-İ CARİYE OOMASI İÇİN BİR ÖMÜR DUA EDERİZ. ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN HİZMETLERİNİZİ BİR SADAKA-İ CARİYE OLARAK KABUL ETİN.

 3. ibrahim Şenol on

  bir çok kişiyle aynı düşüncelerdeyim.ama cevap vermemişsiniz.bizler uzaktayız buradan oraya gelip faydalanma durumumuz yok.bu programa ulaşmak veya internet üzerinden faydalanmak mümkün mü…lütfen bu konu da aydınlatırsanız sevinirim….Allah razı olsun.

 4. S.A.ben konya,dan yaşıyorum 55 yaşındayım hiç kuran bilgisi yok dinimi yeni öğreniyorum kuran ögrenmek istiyorum nasıl yardımcı olursunuz.
  şimdiden teşekkür ederim

Yorumlar