ŞAHSİYET AKADEMİSİ YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

0

İstanbul’da lise eğitimlerine başlayan ufuk, ideal ve firaset sahibi gençler bir araya geliyor. Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için “Şahsiyet Akademisi” kayıtları başlıyor.

“Şahsiyet Akademisi” nedir? Hüdayi Vakfı’na bağlı olarak  “Hiç şüphesiz insanlar karakter ve şahsiyete hayran olur, karakter ve şahsiyetin peşinden giderler.(Osman Nuri Topbaş Hocaefendi)” sözünden hareketle kurulan Şahsiyet Akademisi, lise seviyesindeki öğrencilere hizmet verme amaçlı kurulmuş örnek ve öncü bir projedir.

Lise eğitimine devam etmekte olan öğrencilerin şahsiyet gelişimine değer katacak, akademik eğitimlerine katkı sunacak “Şahsiyet Akademisi” projesine ön kayıtlar başlıyor.

Herhangi bir ortaöğretim kurumunda okuyan ufuk, ideal, firaset ve kişilik sahibi erkek öğrencilerin 4 yıl boyunca okul dışında kalan zamanlarını değerlendirebilecekleri ikinci bir okul olarak hizmet veren “Şahsiyet Akademisi”nde cumartesi günleri birbirinden güzel programlar düzenleniyor.

4 yıl devam edecek programlarda; seminerlerden kitap kritiklerine, dil eğitiminden okul takviye etüdlerine, İslami ilimlerden şahsiyet gelişim derslerine kadar birçok alanda birbirinden güzel faaliyetler gençleri bekliyor. Ayrıca gençlerin daha iyi kaynaşmalarını sağlamak amacıyla sosyal ve sportif faaliyetler, tarihi ve kültürel geziler, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriliyor.

Her zaman bir adım önde olan, belirleyen, etkileyen ve yol açan şahsiyetlerin ruhi, zihni, fiziki ve içtimai gelişimini önemseyip bunu gaye edinen programın, yeni dönem ön kayıtları için acele edin. Çünkü “Şahsiyet Akademisi” projesine kayıtlar 06 Ekim 2017 Cuma Pazar günü sona eriyor.

NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

“Şahsiyet Akademisi” hakkında daha detaylı bilgi almak ve online kayıt işlerimleri için www.sahsiyetakademisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Aziz Mahmut Efendi Sk. Cami İçi Şeyh Dairesi, No:1 Üsküdar/ İSTANBUL

Telefon: +90 216 341 1899

Eposta: iletisim@sahsiyetakademisi.com

Paylaş.

Yorumlar