MARKETLERDE KURBANLIK FİYATLARI BELLİ OLDU

0

Kurbanlıklar, taksit seçenekleri, anında indirimler ve adrese teslim imkanlarının sağlandığı marketlerde 660 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, marketlerin kurbanlık fiyatları belli oldu. Kurbanlıklar, taksit seçenekleri, anında indirimler ve adrese teslim imkanlarının sağlandığı marketlerde 660 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kurbanlık satışı yapan market zincirleri yetkililerinden alınan bilgilere göre, kurbanlık alırken tercihlerini marketlerden yana kullanacak olan tüketicileri, internetten ve telefonla sipariş, adrese teslim, taksitli ödeme, hediye TL ve anında indirim fırsatları bekliyor. Marketlerde satışa sunulan en ucuz küçükbaş kurbanlık 660 liradan, en ucuz büyükbaş kurbanlık hissesi ise 925 liradan satışa sunuluyor.

Kurbanlık hizmeti veren marketlerde ayrıca, çeşitli hayır kurumlarına bağışta bulunmak isteyenlere kolaylıklar sağlanıyor.

Kaynak: AA

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
HACILARIN EN PAHALI TESBİHİ

Kutsal topraklarda çeşitli hediyelik eşyalarla beraber siyah pırlantadan yapılmış tespih de alıcısını bekliyor. Kutsal topraklardaki hacı adayları günlerinin büyük bölümünü ibadetle...

Kapat