MAHMUD SAMİ RAMAZANOĞLU HAZRETLERİ YAD EDİLECEK

0

Vefatının 34. seneyi devriyesinde merhum Mahmud Sami Ramazanoğlu Hazretlerini anma programı düzenleniyor. Program, 12 Şubat 2018 Pazartesi günü, Üsküdar Küçük Çamlıca’da bulunan Çilehane Cami’sinde akşam ve yatsı namazı arasında yapılacak.

Erkam TV (test yayını) tarafından saat 19:00‘dan itibaren canlı yayınlanacak sohbeti aşağıdaki ekran veya www.erkamradyo.com sitesinden seyredebilirsiniz.

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, Hüdayi Gençlik, Eğitim ve Kültür Hizmetleri ve Hüdayi Kültür Ünitesi tarafından tertip edilen Mahmud Sâmi Ramazanoğlu Hazretlerini anma programı, 12 Şubat 2018 Pazartesi günü, Üsküdar Küçük Çamlıca’da bulunan İlmi Araştırmalar Merkezi (İLAM) Çilehane Cami’sinde akşam ve yatsı namazı arasında gerçekleştirilecek.

Akşam namazının ardından başlayacak programda, Kur’an-ı Kerim tilaveti, Osman Nûri Topbaş Hocaefendi’nin sohbeti ve hatim duası yapılacak.

Sohbette Hanımlar için yer ayrılmıştır.

Sâmi Efendi Hazretleri’nin hayatı ve hatıralarının anlatılacağı program herkesin katılımına açık. Hatim ve Yasin-i Şerif okuyanların 0533 559 44 31 numaralı telefona bildirmeleri rica ediliyor.

Canlı Yayın 12 Şubat 2018 Pazartesi günü 19.00 – 20.00 saatleri arası aktif olacaktır.

Mobil Cihazlardan Seyretmek için Tıklayınız…

Eski Sürüm Mobil Cihazlardan Seyretmek için tıklayınız…

OSMAN NÛRİ TOPBAŞ HOCAEFENDİ’NİN Tüm Sohbet Videolarını seyretmek için tıklayınız….

Kaynak: İslamveihsan

MAHMUD SÂMİ RAMAZANOĞLU (K.S.) KİMDİR?

MAHMUD SAMİ RAMAZANOĞLU’NUN (K.S.) HAYATI – BELGESEL

 

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
MÜSLÜMANIN DÖRT ÖZELLİĞİ

Müslümanın Müslümana zulmetmemesi, onu düşmana terk etmemesi, ihtiyacını karşılaması, sıkıntısını gidermesi, ayıbını örtmesi kardeşlik görevidir. Bu görevleri yerine getirenler, Allah...

Kapat