LİSEDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

0

İstanbul’da lise eğitimine başlayan gençler burslu olarak düzenlenen bu özel eğitimde bir araya geliyor.

Herhangi bir ortaöğretim kurumunda okuyan ve kendisini geliştirmek isteyen tüm öğrenciler “Şahsiyet Akademisi” programına katılarak hem kendilerini geliştiriyor hem de dini ve sosyal birçok faaliyette bulunma fırsatı elde ediyor.

Lise birinci sınıfa giden erkek öğrencilerinin başvurabildiği program, İstanbul Anadolu yakasında 30 öğrenci, Avrupa yakasında 25 öğrenci ile sınırlı.

sahsiyet_akademisi

Ücretsiz ve burslu olarak yapılan dersler, cumartesi ve pazar günleri yapılıyor. Bu derslerde İslami ilimlerden dil eğitimine, okul takviye derslerinden şahsiyet gelişimine kadar birçok etkinlik yer alıyor.

Ayrıca öğrencilerin kendilerini geliştirebilecekleri hüsn-i hat, ney, Osmanlıca, senaryo, hitabet, yazarlık, klasik okçuluk gibi birbirinden farklı sosyal etkinlikler bulunuyor.

gencler

Eğitimler okulla beraber başlıyor ve yaz tatilinde dört haftalık Arapça ve İngilizce dil eğitim programı uygulanıyor.

Okul dışı zamanlarının kıymetini bilen, akademik başarı ve şahsiyet gelişimini önemseyen liseli gençler için Şahsiyet Akademisi kayıtları 30 Eylül 2016 Cuma günü sona eriyor.

Başvuru için tıklayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi: www.sahsiyetakademisi.com

ŞAHSİYET

gonullu_bir_egitim6

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
MUTLU EVLİLİĞİN SIRLARI

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ethem Cebecioğlu'nun bir düğün merasiminde İslam'a göre evlilik ve karı-koca hakları üzerine...

Kapat