İBRAHİM ÇAĞLAR HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU!

0

İTO Başkanı ve aynı zamanda Hüdayi Vakfı mütevellilerinden olan İbrahim Çağlar Bey geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir.

Hüdayi Vakfı’nın İbrahim Çağlar Bey ile ilgili yayınlamış olduğu taziye mesajı:

Vakfımızın mütevellilerinden olan İbrahim Çağlar Bey geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Bir çok hayır faaliyetine madden ve manen destek vermekten geri durmayan İbrahim Çağlar Bey’in ani vefatı başta vakıf çevremizde bütün sevenlerinde büyük bir üzüntü oluşturdu.

Kendisine Allah’tan (c.c) rahmet, yakınlarına sabrı cemil niyaz ediyoruz.


ÇAĞLAR’IN CENAZESİ YARIN TOPRAĞA VERİLECEK

İTO’dan alınan bilgiye göre, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden İbrahin Çağlar Bey’in cenazesi, 12 Aralık Salı günü ikindi namazını müteakip Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi‘nden kaldırılacaktır.

Çağlar’ın cenazesi, Sahrayıcedid Aile Kabristanı‘na defnedilecek. Taziye ve hatim programı 12-13 Aralık Salı ve Çarşamba günleri saat 18:00 itibari ile yapılacaktır. Taziyeler Küçük Çamlıca Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı İlmi Araştırmalar Merkezi‘nde kabul edilecektir.

Kaynak: hudayivakfi.org

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
57 İSLAM ÜLKESİNDEN BEKLENEN 21 MADDELİK PLAN

İslam İşbirliği Teşkilatı’nın (İİT) kuruluş gayesine hizmet etmesi İslam dünyasının tek umudu haline geldi. Peki Filistin sorunu hakkında İİT’den neler...

Kapat