HÜDAYİ YURTLARINA KAYIT FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

0

İstanbul ve Anadolu’da hizmet veren ve yeni açılan Hüdayi Yurtları geniş imkanları, güvenli ve kaliteli hizmetleriyle üniversite öğrencilerini bekliyor. İstanbul ve Anadolu’da hizmet veren Hüdayi yurtlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

İstanbul ve Anadolu’da hizmet veren tüm Hüdayi yurtlarının yayınladığı ve yurt ve hizmetleri hakkında bilinmesi gereken yazının tam metni:

Gayemiz:

Değerlerimizi benimsemiş profesyonel ve gönüllü çalışanlarımızla, öğrencilerimizin “ahsen kıvamına” (en güzele) erişmelerine vesile olmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için de ilim, irfan, beceri ve hizmet merkezli çalışarak, programlar ve projeler yaparak, organizasyonlar düzenleyerek, bu doğrultuda eserler ortaya koyup insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

Yurtlarımızda geniş ve ferah odalar, yemekhane, seminer salonu, kütüphane ve ortak alanları ile öğrencilerimizin okul dışında da rahat bir şekilde vakit geçirmeleri için kendilerine elverişli imkânlar sunmaktadır. Yurdumuz 24 saat sıcak su, wireless internet, hafta içi iki- hafta sonu üç öğün yemek hizmeti ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.

Bir milletin geleceğine yapılan en önemli yatırım, kaliteli insan yetiştirmektir. Özel Hüdayi Yurdu, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı’nın Ankara’da ki yükseköğretim erkek öğrenci yurdu olarak bu minvalde hizmet vermektedir.  http://hudayivakfi.org/

İSTANBUL’DAKİ HÜDAYİ YURTLARI İLETİŞİM VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
HADİS UYDURMA SEBEPLERİ

Hadis uydurmanın çeşitli sebepleri vardır. Bunları şöyle sıralayabi­liriz: 1- İSLAM İNANCINI BOZMAK VE DİNİ YIKMAK Birtakım kimseler İslam dininin hızla...

Kapat