HÜDAYİ SOSYAL GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ BAŞLIYOR

2

Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi (SGA) Programı, geleceğin liderlerini yetiştirmek ve sosyal sorumluluk çalışmalarında istihdam edilmek üzere yönetici adaylarını arıyor.

Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi (SGA) Programı ile geleceğin liderleri aranıyor. Sosyal Girişimcilik Akademisi ileresim-banner STK’lara nitelikli insan yetiştirmeyi, diğer taraftan ise bu sahaya ilgi duyan ve kariyer arayışı içerisinde olan gençleri cesaretlendirerek onların gerekli yeterliliğe sahip olmaları hedefleniyor.

Bir liderin hem teknik hem manevi bağlamda donanımlı olması gerektiği düşünülerek hazırlanan programda manevi eğitim dersleri, kişisel gelişim ve mesleki eğitim seminerleri düzenleniyor.

HÜDAYİ SOSYAL GİRİŞİMCİLİK AKADEMİSİ

Saha stajları ve daha birçok alandaki eğitimleriyle SGA, liderlere gereken donanımı kazandırıyor. Hüdayi Sosyal Girişimcilik Akademisi eğitim sürecinden geçen her lider, sosyal, girişimci ve manevi anlamda değerler kazanan bir kişilik olarak toplumun hizmetine aday oluyor.

Proje için ihtiyaç duyulan derslik, seminer salonu, geleneksel sohbet meclisi ve özel oluşturulmuş staj alanları, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı Üsküdar ve Çamlıca (İLAM) kampüslerinden faydalanılarak gerçekleştirilecek.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin: www.sosyalgirisimcilikakademisi.com

Paylaş.

2 yorum

  1. Ben oncelikle herkesden Allah razi olsun bu sayfada emekleri gecenlerin cok begeniyorum ben hollanda dan gonderiyom yorumumu

Yorumlar