GENÇ’TE LYS VE YGS TERCİHİ YAPILIYOR

0

YGS ve LYS sınavlarına giren gençlere Uluslararası Genç Derneği (UGED) Genç Gönüllüler birimi tercih rehberliği yapıyor.

Uzun bir lise sürecinin tamamlanmasının ardından YGS ve LYS sınavlarına giren gençlerin önünde şimdi de zorlu bir tercih dönemi var. Üniversiteye yeni başlayacak adaylar üniversite tercihleriyle hayatlarının en önemli kararlarından birini verecekler.

Hayata atılmadan önceki son viraj, gençlik çağının en yoğun ve hareketli dilimi olan üniversite yıllarını verimli geçirmek için doğru üniversiteyi seçmek son derece önemli. Üniversite tercihleri için son gün ise 16 Temmuz.

Uluslararası Genç Derneği (UGED) Genç Gönüllüler birimi, henüz üniversite için gideceği şehre, seçeceği bölüme ve üniversiteye karar vermemiş genç arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla gönüllü rehberlik hizmeti veriyor. Bu zorlu süreçte halihazırda üniversitede okuyan arkadaşların öncülüğünde tercih danışmanlığı yapıyor

Üniversite tercih sürecinde olan yakınlarınız, arkadaşlarınız ve sizler merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. İrtibat için ad, soyad ve telefon numaralarınızı iletişim@gencgonulluler adresine göndermeleri yeterli olacak.

162113072015

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
KADİR GECESİ’NDE HIRKA-İ ŞERİF’E YOĞUN İLGİ

Hz. Peygamber'in (s.a.v) vasiyeti üzerine Veysel Karani'ye bırakılan önemli kutsal emanetlerden biri olan Hırka-i Şerif'e vatandaşlar Kadir Gecesi'nde yoğun ilgi...

Kapat