BU YAZ, GÜNLÜĞÜNE DOPDOLU HATIRALAR YAZ!

0

Yıl boyunca çeşitli faaliyetler ile gençlere yönelik çalışmalara imza atan Uluslararası Genç Derneği, Anadolu’da ve İstanbul’da lise okuyan gençleri yaz kampı düzenliyor.

genç16-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Yaz Kampı’nın ilk etabı İstanbul`da, ikinci etabı ise Kastamonu`da olacaktır. Kampa katılan öğrenciler, farklı şehirlerden arkadaş edinme fırsatının yanı sıra arkadaşları ile 12 gün boyunca İstanbul gezileri, kitap okuma saatleri, alanında uzman yazarlar ile buluşmalar, halı saha maçları ve doğa yürüyüşleri gibi programlar ile keyifli vakit geçirecek ve yeni eğitim döneminden önce moral depolayacaklar.

  • Kamp detayları aşağıdaki gibidir:
  • 15 Ağustos — İstanbul`da buluşma,
  • 16 Ağustos — Kamp başlangıcı,
  • 21 Ağustos — Kastamonu`ya hareket,
  • 27 Ağustos — İstanbul`a dönüş ve kamp sonu.

* Kamp Ücreti: 200 TL`dir.

**Öğrenciler kampın ilk etabında İstanbul`da öğrenci yurdunda, ikinci etabında ise Kastamonu Kadı Dağı’nda Doğa Kamp alanında ağırlanacaktır.

Yaz tatilini eğlenceli ve bir o kadar da faydalı bir kamp programı ile süslemek isteyen liseli gençler, sınırlı kontenjan dolmadan önce Genç Derneği’ne bir mail atarak başvuru yapabilir. Öğrencinin adı, soyadı, doğum tarihi ve telefon numarasının yer aldığı iletişim bilgilerini bir mail ile gönderildiği takdirde, öğrenci, Genç Derneği tarafından aranacak ve gerekli bilgilendirme yapılacak.

Mail adresİ şu şekildedir: iletisim@gencdernegi.org

Not: Kamp henüz liseden mezun olmamış erkek öğrencilere yöneliktir.

Telefon: 0216 532 00 41-42 / Uluslararası Genç Derneği

Paylaş.

Yorumlar