‘ALLAHU EKBER’ DİYE BAĞIRAN HERKES VURULACAK

0

İtalya’nın Venedik Valisi Luigi Brugnaro, şehrin güvenliği için alınan bazı kararları açıkladı. Müslümanları ‘terör’le bağdaştıran Brugnaro, Venedik’in San Marco Meydanı’nda ‘Allahu ekber’ diye bağıran herkesin vurulacağını söyledi.

İtalya’nın turistik bölgelerinden Venedik’in Valisi Luigi Brugnaro, ‘terörle mücadele’ kisvesi altında alınan İslamofobik kararları açıkladı.

Brugnaro, ‘Allahu ekber’ diye bağıran kişilerin vurulması için talimat verdi. Venedik Valisi Brugnaro, “San Marco Meydanı’nda ‘Allahu Ekber’ diye bağıran herhangi biri keskin nişancılar tarafından vurulacağını bilmeli. Bir sene önce olsa dört adım sonra vurulurlar derdim, ama şimdi üç adım attıktan sonra vurulacaklar diyorum.” dedi.

KÜSTAH AÇIKLAMA

Ayrıca Brugnaro, “Allah’ın yanına gitmek istediklerini söylediler. Bu yüzden onları köprüden fırlatmadan, doğrudan Allah’a göndereceğiz. Onları vuracağız.” diyerek küstah ifadeler kullandı.

Kaynak: Ajanslar

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
VARLIKLI MÜSLÜMAN KURBAN KESMELİ

Kur'an Araştırmaları Vakfı Genel Başkanı Prof. Dr. Yunus Vehbi Yavuz, zekat vermekle mükellef, varlıklı her Müslümanın kurban kesmesinin gerektiğini belirterek, ''Dini anlamda mal varlığı olmayanlar...

Kapat