“3. TEKNOLOJİ BİLİŞİM ZİRVESİ” YAPILIYOR

0

“Uluslararası Bilişim Teknolojileri Derneği” tarafından düzenlenen “3. Teknoloji ve Bilişim Zirvesi” bu yıl 15 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

Endüstri 4.0’ın konuşulacağı etkinlikte Güvenlik başlığı da ön plana çıkıyor. Bir yandan gelişen teknolojiyi incelerken, diğer yandan bu konulara güvenlik bakış açısıyla bakılacak. Program içeriğinde 5 sunum ve 4 katılımcının olacağı bir panel yer alıyor.

Bilişim sektöründen konuşmacıların ve katılımcıların olacağı programda Endüstri 4.0 ile alakalı Sanayi’nin Dijitalleşmesi, Yapay Zeka, Internet of Things(Nesnelerin İnterneti), yeni nesil uygulamalar, eğitimde yeni teknolojilerin kullanımı ve konunun Bilişim Hukuku başlığı altında değerlendirileceği sunumlar olacak. Bu sunumlar mühendis, eğitimci, avukat gibi bu alanlarda uzman profiller tarafından gerçekleştirilecek.

Öğleden sonra yapılacak olan panel’de ise temel başlık Güvenlik olacak. Hayatımızda büyük yer edinen IoT’nin güvenlik noktasındaki detayları, Kritik Altyapılar ve Endüstriyel Casusluk konusu, sağlık alanındaki veri gizliliği detayları ve mobil güvenlik başlığı panel’de tartışılacak. Panelde konunun güvenlik boyutu ile doğrudan alakalı olarak çalışan uzman isimler konuşmalarını yapıyor olacak.

Çeşitli etkinliklerin ve çekilişlerinde olacağı programın detayları aşağıdadır.

Programa katılım için kayıt gereklidir ve kontenjan sınırlıdır. Aşağıdaki linkten kayıt olmayı unutmayınız aksi taktirde kontenjan kotasına takılabilirsiniz. http://btplatformu.org/kayit

PROGRAM BİLGİLERİ

Tarih: 15 Ekim 2016

Yer: İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Adres: https://goo.gl/T75wQY

PROGRAM AKIŞI

program-akisi-v2

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
TÜRKİYE ARTIK KENDİ HELİKOPTER VE TANK MOTORUNU ÜRETİYOR

Milli savunma sanayisi gösterdiği büyük çabalar ve üretim sonucunda çok iyi işler yapmaya devam ediyor. Türkiye artık helikopter ve tank...

Kapat