2019 HAC SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

0

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü, daha önce hac organizasyonunda görev almayan ve 2019 yılında görevli olarak kutsal topraklara gidecek olan personele yönelik eğitim semineri düzenleyecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2019 Yılı Hac Organizasyonu ile kutsal topraklara gidecek hacı adaylarının; hac yolculuğunu güvenli ve huzur içerisinde yapmalarını; ibadetlerini sağlık, güvenlik ve huzur içerisinde yerine getirmelerini, hac yolculuğunun kişinin hayatında bir milada dönüşmesini ve en üst memnuniyetle ülkelerine dönmelerini temin etmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda, Diyanet İşleri Başkanlığı 2019 Yılı Hac Organizasyonu’nda görev alacak personele yönelik eğitim semineri düzenleyecek.

Seminere daha önce hac organizasyonunda görev almayan personel katılacak.

Antalya’da gerçekleştirilecek olan seminer, 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü eğitime alınacak personelin planlamasının yapılması amacıyla 81 il müftülüğüne yazı gönderdi.

Diyanet Haber

HAC NEDİR, NASIL YAPILIR?

Paylaş.

Yorumlar

Önceki yazıyı okuyun:
ADETLİ KADIN NAMAZ KILABİLİR VE ORUÇ TUTABİLİR Mİ?

Dr. Ahmet Hamdi Yıldırım, “Adetli kadının namaz kılması ve oruç tutması caiz midir?” sorusunu cevaplıyor. https://www.youtube.com/watch?v=flFUgiwfLVw Kadınlar mazeretli günlerinde oruç...

Kapat