11 yorum

 1. bunlar bunu denerken cukura temiz hava gelmesini saglayacak bir tehzicat yaptilarmi bilmiyorum, ama yapmadilar, insanin kendinden cikan karbondioksit oksijen ve havadaki diger gazlardan daha agir oldugu icin, cukura birikip insani bogabilir….tehlikelidir !!! ……. (davaroda bile sener sen az kalsin gidiyordu 🙂 )

 2. bülent kalaycı on

  kardeş davaroda şaban hortumu mabat tarafına komuş şener şen ondan gidiyodu :))) ya da toto ne tarafa ser ne tarafa bilemediler kurgularken senaryoyu 🙂

  • “Bülent kardeş yaptığın cenaze başında espriye benziyor…”
   Bize bir nazar oldu, Cumamız pazar oldu;
   Ne olduysa bize hep azar azar oldu…
   Arif Nihat Asya

 3. Pelin Vuran on

  Allah, nefes alan her insana şans veriyor. Nefesinin sonuna kadar fırsatın yanındadır. Yapılması ve düzenlenmesi gereken her türlü şeye karşı duyarlı olmalıyız. Unutmayın ki Allah hidayet sahibi ve azizdir. Sana konuşmak için ağız, düşünmek için akıl, görmek için göz verdi. Bu sunulan zenginliklere sahipsin. Seni zengin yapan Allah’tır. Senin fıtratın Allah’tır.

 4. Allah gören bilen ve isitendir. Yüce yaratan buyurmuyormu ben size şah damarinizdan ďaha yakınım. O yeri ve göğü yaratan ol derse her şey olur. Mezarda 20 dakika değil o yuceler yucesi isterse 20 sene onu korur. Yeterki o istesin. Safsataya mahal verenin imanindan şüphe duyulur. Allah korusun.

Yorumlar